Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy félénk srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy félénk srác megszólítana titeket az utcán, villamoson vagy buszon, akkor ha nem jönne be nektek, vagy más kivetni valótok lenne vele kapcsolatban, akkor hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Elhajtanátok, szóba elegyedtek vele, vagy hogyan kezelnétek ezt a szituációt?


Van egy lány, akit nem merek megszólítani, mert félek a reakciójától, illetve attól, hogy leblokkolok és totál hülyét csinálok magamból. Már lassan egy éve gyűjtöm a bátorságot hozzá.


2019. jún. 10. 19:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igazad.

Aki engem nem vesz észre, az minden, csak nem szuperférfi.

Én a humora miatt szerettem bele, de szerintem senki nem mondaná rá, hogy alfahím.


És továbbra is állítom, hogy nincs minden 4 emberből 3-nak társa.

2019. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

#11


Tehát, ha random ronda férfiak és nők nekiállnának ismerkedni véletlenszerű helyeken véletlenszerű emberekkel, akkor előbb-utóbb összejönne mind valakivel és boldogan élnek.



...miért nem ez történik akkor? Hanem az ellenkezője és rinyál a kérdező, te is egyedül vagy, én is beszoptam stb. és egyikőnk se végletekig ronda, és egyikőnk sem valami szuperférfiért/nőért van oda.



...akkor ez most hogy van?

2019. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 The pale emperor ***** válasza:
80%

#Edricus


Te megnyomorodott, szerencsétlen pojáca...


A saját frusztrációd ne vezesd már rá mindenre és mindenkire. Kikúrt szánalmas vagy. Miért nem ásod el magad? Tök normálisan tette fel a kérdést ez a srác. Azért mert téged mindenki lepattint az egy dolog, a lőtéri kutyát nem érdekli. Egyébkent meg nem is csodálom. Olyan gyülölet árad belőled, hogy ezt egy vak-süket-autista is észreveszi a másodperc tört része alatt.


Kérdező!

Menj oda, mutatkozz be és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve valamelyik nap meginni valamit/kávézni/mozizni akármit. Mert szeretnéd megismerni. Ennyi. Nem kell akkora feneket keríteni. Csak szimplán. Nem kell szonettet irni. Ha nyitott a dologra ennyi bőven elég és a nagy izgalomban te is ki tudsz fasarni magadból ennyit, ha meg nem akkor mimdegy hogy mennél oda nagyjából.

2019. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
4%

#13


Eddig még senki nem "pattintott le", bár hiába mondanám, úgyis azt gondolod majd, hogy "pedig de".


Szóval felesleges bármit is írjak.


Amúgy szerinted csak úgy van esélye valakinek így, véletlenszerűen? Nem túl reális.

2019. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát, ha random ronda férfiak és nők nekiállnának ismerkedni véletlenszerű helyeken véletlenszerű emberekkel, akkor előbb-utóbb összejönne mind valakivel és boldogan élnek."


Ember, ebben mi az összefüggés?


Ha nekiállnak ismerkedni -ahogy sokan meg is teszik idővel, pl társkeresőkön - az nem jelenti azt, hogy mindenkinek lesz párja!

Kell valami, ami megfog a másikban.

De ha meg sem próbálja, akkor ez a valami ki sem alakulhat!

2019. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom, még soha nem fordult elő velem ilyesmi. Szerintem erősen függne az adott helyzettől, hogy éppen hol vagyok, milyen környezetben egyedül vagy például szüleimmel. De magamat ismerve biztosan zavarba jönnék és először alig bírnék megmukkanni. Sajnos sokan félrértik a reakcióimat és a hirtelen megdöbbenésemből és szótlanságomból arra következtethetnek, hogy abszolút semlegesek vagy antipatikusak számomra, de ez nem feltétlenül igaz, csak az adott pillanatban nem tudom megfelelően kifejező, hogy mit érzek/gondolok. Ha mondjuk egyedül lennék és tetszene az illető fiú, talán lenne elég bátorságom hozzá, hogy beszélgessek vele és megismerjem. Egyébként velem is megesett már, hogy valaki nagyon bejött, akit csak látásból ismertem, illetve semmit nem tudtam róla. De ezeket a lehetőségeket sorra szalasztottam el, pedig talán nem kellett volna. Igazából csak remélni merem, hogy egyszer majd mehszólít egy fiú valahol, vagy összefutunk az interneten, különben biztosan egyedül maradok. 18/L
2019. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

#15


Nem a próbálkozással van a baj, hanem a HELYSZÍNNEL. Busz, villamos? Ugyan már. Ráadásul csak külső alapján? Nem éppen célszerű.

2019. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
25%
A nőknél addig cuki ez a dolog amíg az ő álom hapsijuk van fejükben, de ha egy nagyobb darab, nagyon vékony vagy szemüveges esetlen srác szólítja meg őket , úgy már zaklatásnak veszik.
2019. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor lenne igaz, ha a nagydarab, vagy túl vékony, vagy szemüveges pasik 100%-ban egyedülállók lennének.

De mivel nem azok, fogadjuk el, hogy ők is tetszenek valakinek!


Illetve a lányról sem tudjuk, hogy topmodell-e, vagy ő is egy szemüveges, alacsony, duci könyvtárszakos egyetemista?


Mint írtam, nem a legeslegjobb hely a busz, de ha már egy éve minden nap látják egymást, akkor már szinte ismerősök.

2019. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

#19


Ha nem is 100%, de azért a legtöbben ebből a háromból kerülnek ki, ez sajnos igaz.

2019. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!