Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy félénk srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy félénk srác megszólítana titeket az utcán, villamoson vagy buszon, akkor ha nem jönne be nektek, vagy más kivetni valótok lenne vele kapcsolatban, akkor hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Elhajtanátok, szóba elegyedtek vele, vagy hogyan kezelnétek ezt a szituációt?


Van egy lány, akit nem merek megszólítani, mert félek a reakciójától, illetve attól, hogy leblokkolok és totál hülyét csinálok magamból. Már lassan egy éve gyűjtöm a bátorságot hozzá.


2019. jún. 10. 19:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Figyi, ez durva, hogy 1 évig vesztegetted az idődet erre.

Tervezd el nagyjából, hogy mit fogsz mondani, menj oda, mondd el, aztán vagy sikerül, vagy nem.


Én próbáltam annak idején PUA tanfolyamon a leszólítósdit, kezdőként kb 40-50 lány közül egytől lehetett telefonszámot szerezni. Szóval sok esélyed nicsen, de ha nem szólítod meg, akkor pontosan 0 az esélyed. Ilyen szituban mindig ezt kell megfontolni, hogy a nullánál minden esély nagyobb.

2019. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mi az a PUA tanfolyam?
2019. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Elszúrtam, és még hozzá se kellett szólni. :/
2019. jún. 17. 21:19
 24/33 anonim ***** válasza:
Mi tortent?
2019. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Engem kb. eddig egyszer szólítottak le buszon (távolsági), nem vettem feltétlenül rossz néven, illemből elbeszélgettem vele. Valami kis aprósággal kezdte, nem rögtön a "szia ismerkedjünk". Azt vettem rossz néven, hogy mikor pár mondat után visszaraktam a fülest (mert amúgy előtte is zenét hallgattam már), újra bepróbálkozott, pedig azzal szerintem jeleztem, hogy részemről nem szükséges a további kommunikáció. Nem tehetett róla, de nagyon hasonlított az egyik exemre, illetve a stílusa is "túl sok" volt végül.
2019. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem jönne be, akkor kedvesen mosolyognék de 1-1 szóval válaszolnék csak, s elnéznék másfelé, hogy egyértelmű legyen, nem szeretném folytatni a beszélgetést.


Ha csak szimplán nem lenne az esetem, de amúgy jófej, kedves srácnak tűnik, akkor simán elbeszélgetnék vele.

2019. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Aki félénk az biztos hogy pont nem a buszon fog leszólítani (ha egyáltalán) ahol közönsége van.
2019. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Eleve bukás az, hogy ha gondolkodsz ezen.


alapszabály ha ismerkedni akarsz akkor nem gondolkodsz előre amint meglátsz egy olyan csajt aki úgy tűnik hogy megszólít a nád abban a pillanatban oda lépsz és megszólított nem gondolkodsz előtte órákig percekig évekig. Így nem ér rá a szervezeted stressz hatásnak engedelmeskedni.

2019. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél NINCS ilyen, hogy szabály!!!


Ha meg így áll hozzá, hogy amint meglátja, megszólítja, akkor is bőven rá tud stresszelni, hisz ezen jár az agya.

A másik dolog meg, hogy ha így járna el, akkor nem lenne félénk!

Ez egy bátor, magabiztos lépés lenne, én sem merném meglépni, de a csaj is tuti megijedne és inkább odébblépne párat.


Szóval ez minden volt, csak életszerű jótanács nem.

2019. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Tavaly április óta elég gyakran látok egy lányt és nincs egy hete hogy először valójában beszélgettem vele. csakhogy ha komolyan meg akarnék szerezni valakit, megismerni valakit, akkor nem várnék egy év három hónapot, ami alatt esetleg akkor is összejön valaki mással ha eredetileg még nem volt valaki mással
2019. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!