Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek e olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek e olyan csajjal akinek orrplasztikaja volt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát gondolom nem Orba szeretned dugni.
2019. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha tetszik és szeretem
2019. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez milyen kérdés?


Engem 14 évesen orrba vágott fakanállal a szomszéd srác, és nagyon elferdült az orrom, emiatt megműttették a szüleim (nyilván én is akartam, hisz nem szerettem volna elcsúnyult arccal leélni az életem).


Eddig még soha, senki nem vette észre, hogy műtve van az orrom, csak a szakorvosok, szóval teljesen abszurd a kérdés, hogy emiatt ne jött volna össze velem valaki.


Azóta 31 éves vagyok, és férjem is van...:)

(A hátam mögött pedig jó pár pasi...)


Ha valaki ismerkedik veled, akkor nyilván azért teszi, mert tetszel neki (az orrod is), szóval, a plasztika ebben az esetben nem jelenthet problémát, hisz nem is tudja, hogy volt! :)

2019. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még szép
2019. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha egészségi okok miatt kellet műteni! Amugy utálom a plasztikai beavatkozást....
2019. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét múlva lesz orrplasztikám, mivel sokáig szemüveget hordtam gyerekként, benyomódott az orrnyergem és oldalról görbe orrom lett. Mindig is utáltam, volt hogy be is szóltak miatta(zsidóorrú, sasorrú), most végre lett annyi pénzem, hogy a legprofibb dokival műttessem meg és nem érdekel, hogy emiatt valakinek esetleg nem kellenék, ami egyébként hülyeség, ha szép orrom lesz, miért ne kellenék valakinek? :D Szerintem inkább a mostani orrom miatt nem kellhetek. Egyébként 2 olyan lányt is ismerek, akinek műtve van, mindkettő férjezett és a párjuk tud is a műtétről, de ez abszolút nem érdekli a pasikat, az számít nekik, hogy szép vagy vagy sem.


Ha orrplasztikát tervezel, azt javaslom, ne spórolj rajta, mert elcseszik és csúnya mű-hatású lesz. Inkább fizess ki rá 800-900 ezret a legjobb dokiknál, ha tényleg jó eredményt szeretnél. Privátban szívesen adok tippet, hogy kihez menj.

2019. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hazuggal ne. Vagy szeretnél nagyorrú gyerekeket?
2019. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 mindenkinek van valamilyen testi hibája. Van, aki hamar kopaszodik, rossz a szeme, kicsi a farka, túl kicsi/túl nagy a melle, egyenetlenek a fogai, sok az anyajegye, hízásra hajlamos, eláll a füle, valamilyen genetikailag öröklődő betegséget hordoz(amit egyébként mindenki, pl magas vérnyomás vagy bármi) stb. Ha a világon csak az abszolút tökéletes emberek szaporodnának, az kb a lakosság 1%-át jelentené. Szóval csak mert valakinek eredetileg nagy orra volt, nem kéne, hogy kizáró ok legyen. Max majd a gyerek is megműtteti, ha nem tetszik neki :D
2019. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!