Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen személyiségű nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen személyiségű nővel tudnátok hosszútávon együttélni?

Figyelt kérdés

Nagyon makacs, akaratos, változó, impulzív személyiség.

Bárkit az ujja köré csavar, bármikor, bárhol.

Nagyon precíz és perfekcionista. Mindig eléri a céljait és néha képes manipulatívvá, esetleg kétszínűvé válni, igazi harcos, tomboló, őszinte.

Megmondja, ha valami nem tetszik neki, de mellette egy igazi femme fatale.


A megjelenése elegáns, nőies, kifinomult, igazi díva.

Szereti a vörös rúzst, fekete hajú kék szemű.

Nem kell mellette szégyenkezni.


De ezek mellett igazi társ. Meghallgat,tanácsot ad,szeret.


Leginkább hideg, merev, komoly, amilyennek sokan ismerik, de ha eléred, hogy megbízzon benned és kinyílik, akkor rájössz, hogy segítőkész, kedves és egy igazi szerethető ember, akit nehéz megérteni, mert nagyon titokzatos, de ha egyszer megszeret, akkor őt érzed a főnyereménynek.


Hosszútávon működőképes lehet egy ilyen nővel a kapcsolat?

Esetleg vannak tapasztalatok?


2019. jún. 15. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyon makacs, akaratos, változó, impulzív személyiség."


Elég volt eddig olvasnom a személyiségének a jellemzését ahhoz, meg meg tudjam mondani a választ a kérdésre: NEM.

2019. jún. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem mert én ferfiben vagyok ugyanilyen. Nem engednem át neki a domináns szerepet. Makacs vagyok, szókimondó. Jól nézek ki, bárkit könnyen leveszek a lábáról, jó beszelokem van. Így direktben mondjuk nem szoktam manipulálni, őszinte és korrekt vagyok az emberekkel amennyire lehet, bar néha elég kemény nyers beszolasaim vannak. Sztem mi nem férnenk meg egymás mellett.
2019. jún. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

ez egy nárcisztikus féreg. A "meghallgat, tanácsot ad, szeret" is a manipuláció része.

Ha erre a nőre áhítozol, akkor valószínűleg súlyosabb fajta gyerekkori traumáid voltak.

Ha te vagy ez a nő, akkor meg nem csoda, hogy ilyen skizó leírást adtál magadról. A nárcik nem látják magukat tisztán.

2019. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Eddig a mondatig olvastam el rendesen:

"

Megmondja, ha valami nem tetszik neki, de mellette egy igazi femme fatale."

Ez a mondat nem értelmes. A femme fatale egy kemény nő, nincs értelme ellentétes viszonyba helyezni azzal, hogy megmondja, ha valami nem tetszik.

Egyébként pedig a hűvös, kemény emberek taszítóak.

2019. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szergej55 ***** válasza:
85%
Szerintem nem sokan szeretnének cezaromán nárcisztikusokkal együtt élni. :D
2019. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Igy osszesen eleg szexi is szimpi csajnak tunik. Viszont a kerdesed hulyeseg: ezer mas ok johet szoba amiert egy kapcsolat hosszutavon mukodokepes lenne e. Peldaul a ket fel szereti e, megerti e, akarja e egymast. Ezek a fontos dolgok, nem amiket felsorolsz.
2019. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor


harcos vagy manipulatív?

2színű vagy őszinte?

Hideg és merev vagy tomboló?


Az ön- és emberismeret hiánya nem annyira vonzó tulajdonság, mert pontbezek súrlódáahoz vezetnek.

2019. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!