Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Ha egy 25 éves férfinek még nem volt párkapcsolata, szűz, és még csak nem is csókolózott soha? Ismerkedésnél, randizásnál ez a fokú tapasztalatlanság mennyire lenne hátrány számotokra?

2019. jún. 16. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki,és nem is hátrány ...Később is megélheted ezeket a dolgokat,nem maradsz le semmiről...
2019. jún. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Az elsővel ellentétesen: szerintem meg nagyon ciki!

El sem tudom képzelni, hogy hogy lenne képes egy nőt boldoggá tenni!?

Mire belejönne a szexbe, megtanulna rendesen szeretkezni, akkorára meg már nem állna fel neki!

Eddig mit csinált ez a jóember?

Én biztos nem pazarolnék rá időt!

2019. jún. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki. Gázzá akkor válna, ha sokat töketlenkedne, ügyetlenkedne és nem lehetne látni a fejlődést.
2019. jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Cikinek nem mondanám, viszont egyáltalán nem engem keres. Szeretek szexelni, a várakozás, bénázás, szex körüli lelkizés nem az én világom.
2019. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
4-es: Attól, hogy valaki ilyen tapasztalatlan, még nem jelenti azt, hogy az a szecx körül lelkizős fajta.
2019. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez minden lánynál kizáró ok, bármit is hazudnak. Mondjuk ha ennyi idősen még csak nem is csókolóztál, akkor valószínűleg csúnya/alacsony lehetsz, így a jövőben sincs sok esélyed rá, hogy ez változni fog, hacsak el nem mész hivatásoshoz. Ha esetleg mégis találkoznál olyan lánnyal, akinek tetszel, semmiképpen ne mondd el neki, inkább hazudj, ha a múltadról kérdez!
2019. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as. "ügyetlenkedne és nem lehetne látni a fejlődést."

Milyen fejlődést?!

Azt amit 25 év alatt elért?

Menjen el prostihoz, ha képtelen becsajozni, de ne itt szerencsétlenkedjen, mert ez csak önámítás! És sokan teszik még alá a lovat...: nem baj, majd kinövöd... De mikor, ember: mikor!?

2019. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Számomra nagyon is imponáló!
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem a helyzettel van baj, hanem feltehetően azzal ami miatt kialakult.

Feltenném magamnak a kerdést hogy miért nem volt még kapcsolatom? És persze ŐSZINTÉN, kegyetlenül őszintén válaszolnék magamnak, es dolgoznék a hiányosságaimon. A legkevesebb az hogy mikor es hogy jösz bele a dolgokba, vannak nők akik szeretik a szüzeket (én is ilyen vagyok), szóval én nem azon aggódnék hogy szűz vagyok hanem azon hogy miért.

2019. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
En kihagynálak. Nem várok el nagy tapasztalatot, vagy 30 csajt a hátad mögé, de nem is akarok bénázgatni, ennyi idősen. Bocsi :/
2019. jún. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!