Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem visznek el magukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visznek el magukkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk lassan 3éve de közbe volt egy szakításunk egy kis időre,és ennyi idő alatt sose mondták nekem h menjek el velük nyaralni.Az első évbe nyilván nem mondják hisz ott még nagyon kezdetleges az egész.A szuleivel nagyon joba vagyok tudom ,hogy szeretnek is,de másodjára se ajánlották fel és most sem.Természetesen nem azt várnám hogy kifizetnek nekem mindent és úgy hivjanak hanem nyilván állnám az én részem.21évesek vagyunk,és azért is esik meg rosszul mert a tesójának a barátnőjének meg fel van ajánlva.Igaz ,hogy ők már 6-7 éve együtt vannak és kereső emberek ,de azért rosszul esik mert mi is 3éve azért már együtt vagyunk,és még csak meg se kérdezi/kérdezik.A mi családunk nem egy nyaralós sajnos ,de ha megyünk vhova mindig fel ajánljuk h jöhet.
2019. jún. 17. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Te jelezted komolyabban, hogy menni szeretnél? Mert a "nem mutatok semmit, de találják csak ki, hogy én amúgy szeretnék menni" - nem igazán működőképes.
2019. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Béla. A Király. ***** válasza:
94%
Beszélj erről a barátoddal. Nyugodtan mond ezt el neki amit itt leírtàl, sőt utána akár szüleinek is szerintem. Kommunikáció a kulcs egy sikeress és hosszú kapcsolathoz!
2019. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért vágysz rá, hogy együtt nyaralj anyóssal meg apóssal? Menjetek külön.
2019. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát mondogattam ,hogy milyen jó lesz neki meg minden de úgy konkrétan nem mondtam azért azt nem akarom.Én amúgy nagyon szeretem a szuleit szoval engem nem zavarnak.
2019. jún. 17. 11:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok tolakodó se lenni azért.
2019. jún. 17. 11:03
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezt sose értettem, hogy minek akar vki a barátja szülei nyakára akaszkodni. Ez egy családi nyaralás, te meg nem vagy családtag. A tesó barátnőjét sem értem mit keres ott, de ennyi év után egy fokkal érthetőbb.
2019. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

#6


Anyám is olyan pedig, aki szerint ez rendben van, sőt ez a jó, mert anno náluk is ilyen több család nyaralt egyszerre együtt.


Hát nekem nem jönne be. Bár szerintem a nyaralás-dolgot sokan felfújják, annyira nem nagy dolog ez.

2019. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes egy pár ha még eszébe sem jut.

Arról nem is beszélve, hogy akkor ezekszerint amíg nyaralnak nem is hiányzol mellőle...

Hm.

Érdekes egy kapcsolat.

Én a helyedben amikor visszajönnek, "elmennék nyaralni" az az nincs szex 2 hétig...

És el is mondanám neki, elment nyaralni a nemi szervem egyedül, szóval így jártál.

Aztán amikor váget ér a szabadság, szépen elköszönnék tőle.

(Egyébként nem tudom mennyi idős, de én 21 évesen egyedül a párommal mentem nyaralni, ahogy a szüleim is nélkülem mentek!) 21 évesen már legyen annyira felnőtt az ember, hogy nem bújik anyuci szoknyája alá.

Szerintem nagyon gáz.

2019. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

#8


Ostobaságra, ostobasággal reagálni... Most írnék rá valami jelzőt, de túl gyakorivá vált ahhoz, hogy ez vicces legyen.

2019. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem a szüleivel van a baj, hanem, hogy még a párodnak sem jut eszébe, hogy elvigyen magukkal. Onnantól csak egy mondat lenne a szülei felé, hogy hé, vigyük már őt is.
2019. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!