Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mamahotelezik sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mamahotelezik sok nagykorú lány? Miért nem törekednek arra, hogy elköltözzenek otthonról saját erőből?

Figyelt kérdés
Csak várnak valami pasira, akinek behuppanhatnak a lakásába, így lesz mama/papa hotelből sugar daddy hotel. Munkahelyeimen sok fiatal lány így gondolkozik, diplomásoknál ritkább, vendéglátásban kirívóan sok ilyen van.
2019. jún. 19. 00:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a mamahotel, ha valaki a szüleivel él, az a mamahotel, ha valaki nagykorúként a szüleivel él, lehetősége lenne dolgozni de nem dolgozik, vagy dolgozik, de a jövedelmét elszórja marhaságokra, tehát haza sem ad, és félre sem tesz megtakarításnak, és a szülei mellé még ki is szolgálják. Na most én ezt nem csináltam, a szüleimmel éltem, amíg lakást nem vettem, de addig amennyit csak tudtam, félretettem, lakáskassza, bankbetét, stb, a szüleim nem kértek pénzt, annyit vártak el, hogy tanuljak és dolgozzak, ha munkanélküli voltam éppen, akkor törekedjek rá, hogy minél előbb legyen ismét munkám, és a saját szobámat tartsam rendben, panel lévén kert, udvar nem volt. Azért némely szülőn csodálkozom, hogy elnézik, hogy a felnőtt, már rég nem iskolás, munkaképes gyerekük akár évekig nem dolgozik, és eltartják, pedig semmi nem indokolja ezt. Az én szüleim utcára hajítottak volna, ha így kiszolgáltattam volna magam, pedig bár nem voltunk gazdagok soha, de azért nagyon csórók sem voltunk, szóval nem okozott problémát pár hónap kiesés, vagy amikor csak tanultam, nem szorultak rá, hogy én is beleadjak a kiadásokba, mégsem kényeztettek így el, hogy naplopó legyek.
2019. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%
És ez miért zavar? Nem tudsz akármikor odavonulni d.gni, nyilván. Amúgy meg nézz körül albérlet meg ingatlanarak terén, mondjuk Északnyugat-Magyarorszagon meg Pesten, aztán rajossz, miért. Egyedül a havi fizetés nem takarja az albérletet. Mondjuk szüleink korosztalya se egyedül teremtett otthont magának, hanem közösen.
2019. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem mamahoteleznek, szakács és cukrász tanfolyamon vannak otthon, most tartanak a töltött káposztánál és a somlói galuskánál. Ha már mindent megtanultak, elköltöznek.
2019. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%
Le lehet pontozni, attól még rohadt magas albérlet árak vannak és nemcsak szegény férfiak nem tudják kifizetni, akik persze soha semmit se várnak el a nőktől, pláne nem lakást, ugye. Ehhez képest állandóan ezzel vannak elfoglalva. Mutterjuk is vett magának lakást anno? Apuci meg csak bekoltozott, gondolom.
2019. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
36%
Ja, és nyugi, kutya nem akar bekoltozni a szüleid által vett kis lakásodba, drága.
2019. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!