Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mamahotelezik sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mamahotelezik sok nagykorú lány? Miért nem törekednek arra, hogy elköltözzenek otthonról saját erőből?

Figyelt kérdés
Csak várnak valami pasira, akinek behuppanhatnak a lakásába, így lesz mama/papa hotelből sugar daddy hotel. Munkahelyeimen sok fiatal lány így gondolkozik, diplomásoknál ritkább, vendéglátásban kirívóan sok ilyen van.
2019. jún. 19. 00:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%

"a pasi teremeti a lakhatást, a nő meg meleg családi fészket teremt belőle."

:D :D

2019. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha a nő mamahotelezik, akkor előrelátó és kényszerből teszi, ha férfi, akkor életképtelen lúzer. Legalabbis a gyk népe szerint.
2019. jún. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudod, hogy nem törekednek rá? Honnan tudod, hogy már nem 2-3 millió van a számlájukon? Mivel az okosabbja gyűjt, nem albérletre szórja el, mivel már a hitel törlesztő részlete sokszor olcsóbb, mint az albérleti díj.


És mennyivel életszerűbb szerinted ez a 30 éves pasi, aki egy szobát bérel, és ott van mellette egy par? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Az, hogy valaki otthon lakik még nem feltétlenül rossz, ha mellette fel tudja mutatni azt az anyagi összeget, amit a leendő lakására gyűjt. Az albérlet kidobott pénz.

2019. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évesen költöztem külön egyedül egy garzonba, imádtam , de alig tudtam megállni a saját lábamon. Szociális szférában dolgoztam. Az albérlet árak az egekben ,a fizetések ehhez képest meg sehol.
2019. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, alád rakott a mama lakást, azért hápogsz itt. Csak tudod, nem mindenki olyan szerencsés, hogy alá rolnak mindent a szülők, önerőből meg megnézném, hogy lesz 25-30éves korodra saját lakásod!

A kormányzás hibája ez egy fos ország lett (bár sosem volt valami jó). Most azonban már csak süllyedő hajó, amin a menekülő szerencsétlenek egymás hátára kapaszkodva próbálnak fennmaradni valahogy még a felszinen, más lehetőség nincs, esetleg elúszni külföd felé, ahol bár kicsit több pénzért, de ugyanolyan csicska lesz. Mert a magyar mindenhol az.Azzá tette magát, mert vérében van a szolgaság, hogy bármit megcsinál szarér, hugyér.

Ha nem tetszik, hogy sok a mamahoteles, akkor ne itt pampogj, hanem tegyél valamit, hogy könnyebben jussanak lakáshoz.

2019. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%
30 voltam, amikor lakást vettem, addig gyűjtöttem a pénzt, soha nem akartam csak úgy beleülni a készbe, de a szüleim nem tehették meg, hogy vegyenek nekem egy lakást, és nem is örököltem, a szüleim lakását is felesben fogjuk örökölni öcsémmel, a nagyszülőktől meg biztos, hogy nem öröklök ingatlant.
2019. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Én laktam már külön exemmel jelenleg itthon lakom 2 éve és nem tervezem hogy a közel jövőben elköltözök. 24 éves vagyok amúgy. Szeretek itthon lenni rengeteg állatot tartunk és szeretek velük foglalkozni.
2019. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Én azért mamahoteleztem 25 évig, mert lakásra tettem félre minden fillért, és otthon egy büdös nem kértek el, miért is albiztam volna? Persze nyilván egy csávót nem vihettem haza, viszont köszönhetően egy külföldi melónak, már van pecóm.
2019. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

*büdös vasat

Azért emeltem ki, mert gyakorin minden szülő albérletpént kér az otthon lakásért.

2019. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves koromig "mamahotelezten", bár ezt nem tekinteném annak, mert nem szolgáltak ki. Egyszerűen annyi idő kellett ahhoz, hogy tudjak venni (szülői segítséggel) lakást és el tudjak költözni úgy, hogy legyen vésztartalékom. Akkori párommal költöztünk össze, de az én lakásomba, tehát nem sugar daddyztem.


Én úgy vagyok vele, hogy fölösleges addig elköltözni, albérletbe menni, amíg az ember nem tud tényleg a saját lábára állni... az a gáz, ha sem be nem fizet, sem nem csinál semmit a háztartásban. Nemtől függetlenül.

2019. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!