Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 2 hónapja napirend az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 hónapja napirend az összeköltözés? Most mégse kérte ki a véleményemet?

Figyelt kérdés
Párom kb 2 hónapja minden nap elmondja hogy szeretne velem hamar összeköltözni, a témát is ő hozta fel. Hozzám nem akar, mert az ő lakása modernebb, jobban felszerelt. Erre ma közli hogy vesz még egy házat és abba átköltözik. De nekem az a város nem tetszik, több szempontból se jó nekem. Ő veszi tudom, de ha szeretne velem összeköltözni, akkor jól esett volna ha velem is megbeszéli mit szólok hozzá. Ehelyett kész tényeket kaptam és hogy vasárnap meg is nézhetem.
2019. jún. 21. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
De sajnállak....
2019. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Micsoda emberek vannak...
2019. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne költözz. Ilyent nem beszél meg veled, akkor sok jóra ne számíts.
2019. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem akar összeköltözni.De mindenképp tesz rá mit szeretnél.
2019. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Olyan negatívak vagytok, miért kell mindig a rosszra gondolni. Lehet hogy meglepetésnek szánta és azt hitte örülni fogsz.

De ha ez téged bánt jobb ha elmondod neki.

2019. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát már bocs, de egy másik városba költözést nem lehet meglepetésnek venni.

A helyzet az, hogy nagy ívben tesz arra, hogy te mit szeretnél.

2019. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem lettél tájékoztatva, mert nem vagytok olyan helyzetben, hogy figyelembe kelljen téged venni. Ha vele laknál, neked is költöznöd kéne, de mivel külön éltek, ez téged semmiben nem érint. Szóval amit csinálsz, annak ebben a szituban helye nincs.

32/f

2019. jún. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen módon képzeli a jövőt,hogy Te odaköltözöl ahova ö mondja,egy kicsit elgondolkodnék a helyedben.Nem sok jót látok,elköltöztetne Téged egy más városba.Meg hogy ennyire erölteti,nekem fura.Gondold át mégegyszer.
2019. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!