Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, túl soknak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, túl soknak számít, ha ennyi partnerem volt?

Figyelt kérdés

21 férfival feküdtem le eddig összese. 3 komolyabb kapcsolatom volt, a többi alkalmi volt vagy szexkapcsolat. Nem érzem magam ettől rosszabbul és senkinek nem is kötöm az orrára. Egy nagyon durva szakítás után jól esett kiélnem magam kötöttségektől mentesen. Most már nem erre van igényem, érettebb is lettem. Ez az életemnek egy olyan időszaka volt, amit lezártam.Ti mit gondoltok erről?

24N


2019. jún. 23. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

:))) Ezt lezártad. Akiket én ismertem és így éltek, mind csak egy időre, még volt rózsaszínköd. Utána vígan csalták párjukat.

Az meg hogy eltitkolom, kibukik valamikor, a kapcsolatban egy törést jelent. Nem maga a szám, hanem az hogy nem mondtad el. A számot sokan elfogadják, de a mellébeszélés egy bizalom vesztéssel jár. Ez akár egy hosszabb kapcsolatot, ahol közös vagyon, gyerek is van, azt is megtörheti. Egy ilyen házaspárt ismerek, ahol kiderült a nőről, imádta a farkakat. Szemmel látható, hogy párja már nem nőként kezeli.

2019. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen igénytelen nők arra jók, amit eddig is csináltál. Ne akarj komoly kapcsolatot inkább. Normális férfi nem akarna ilyen sok lyuksógort magának. Viszont szexre jó vagy, feltéve, hogy van mindig kéznél óvszer, és nem vagy tág.
2019. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 46 évesen se volt ennyi...
2019. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Engem a szám nem zavarna, viszont ez a "nem kötöm senkinek az orrára" dolog igen.
2019. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg! Nem jöhetnél szóba
2019. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha k.rvára van szükségem,akkor elmegyek egy fizetőshöz.Párkapcsolat kizárt egy ilyen nővel.
2019. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
Elég nagy ringló vagy. Fúj, milyen lehet a 3,14nád.
2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
Legzártad.. na persze. Nekem van tapasztalatom ilyen ringyóval. Nemrég is adtam egy ilyennek esélyt. El volt ájulva tőlem hogy még nem volt ilyen jó egy pasival sem, aztán persze megmutatta a valódi arcát. Azt kapta amit megérdemelt. Bár nem voltam vele szemét, de letiltottam mindenhol.
2019. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Egyrészt irigyellek. Másrészt pedig nem veled terveznék családot, az is biztos.
2019. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak azért tartják nagy számnak, mert nem pénzért tetted szét a lábadat. Az előéleted nem a férfiak számának nagysága miatt van, hanem a tapasztalatod miatt, ami kisebbségi kompleszusukat felerősíti. Sem az okos nőket, se ha többet keres, se ha főnökük nem szeretik. A szűzikéket szeretik, mert nekik eljátszhatják a tapasztalt potens csődört.

F

2019. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!