Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a férfi, mit csináljak vele? Tapasztalt férfiak. Vélemény?

Figyelt kérdés

Külföldön megismerkedtem egy nálam 26 évvel idősebb férfival.

Nagyon jól kijöttünk, szex csodálatos volt ..bárhol, bármikor.. bárhogy.. megtanította velem szeretni és élvezni a szexet, amit előtte utáltam.. (többi férfinak hála... ez egy másik téma..)


Amíg kint éltem minden nagyon szép és jó volt, mesebeli módon volt kedves, udvarias, gáláns, nagyvonalú, figyelmes velem. Nem azt volt, amit a férfiak 999.9999% művel - " gyere át hozzám, szex, aztán napokig nem írok, feléd se nézek " sztori - teljesen az ellenkezője. Nagyon jó emlékeim vannak vele.


Nálam 26 évvel idősebb. Valófélben van, a felesége nem válik, mert pénzt követel. Van 3 kisgyerek.


Anyagilag nincs a toppon.


Összevesztem vele, mert azt akarja menjek ki hozzá, de én nem akarok többet menni.

Többször voltam, saját költségre, én fizettem az utat, hotelt stb.


1. anyagilag ez nekem se könnyű, én sem a csapból merítem a napi betevőm, ezt a pénzt másra is költhetném (egy-egy ilyen út kb. 40e forint)

2. nem látom értelmét... idős, kapcsolatom vele nem lesz, max 2-3 év és a jó szex, a szenvedély, buli elmúlik ..

3. gyereket, házasságot nem akar, és őszintén szólva én sem egy ilyen idős emberrel

4. úgy gondolom, lehet, esetleg, van jobb lehetőségem is..



Szerintem egy kretén vagyok, aki nem érti " ő szerelmes belém " .... (??)


2019. jún. 22. 12:19
1 2
 1/11 Halmai Annamária ***** válasza:
97%
Használni akar amíg hagyod neki. Én nem hagynám. Korodbeli pasikkal tervezz jövőt, vele nem tudsz.
2019. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Erre a kérdésre emlékszem, pár hete/hónapja ugyanezt kiírtad. Most tényleg ennyire döntésképtelen vagy? Nem várhatod el idegenektől, hogy egy ilyen kérdésben ők mondják meg, mit tegyél.
2019. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is...

Külföld.. 26 évvel idősebb, "válófélben".

Eszeden vagy mondd????

Ennyire ostoba naív kis liba vagy?

Rohadt gyorsan felejtsd el.

Őszintén szólva amikor ilyen kérdéseket olvasok mindig felmerül bennem hogy a világ tényleg ennyire szar hely lett? Hogy tényleg ennyi mérhetetlenül ostoba kis liba van aki képes ilyeneken vergődni...

Jézus segíts....

2019. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem menj ki hozzá, legalább rájönnél, hogy ő bár nem maszturbált csak veled, de ugyan úgy házhoz mentél és szarnak rád nagyívben. :D

#csodálatoskülföldiek, #szarszemétmagyarok

32/f

2019. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bence_ ***** válasza:

Neki jó veled.

Neked viszont Ő nem opció mert messze van, mert kötött, meg nem akar veled családot.

Mivel neked másra van szükséged ezért keress mást.

Szepvolt, jo volt, köszönöm, ennyi!

2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is emlékszem a kérdésedre, amire már akkor is leírta mindenki, hogy felejtsd el a fazont, mert csak használ. Most ugyan árnyaltabban fogalmaztál, de emlékszem, hogy a pasi vállalkozása becsődöl(t), az asszony pénzt fog követelni (tök jogosan) 3 gyerek, és X év házasság után, és ebben az anyagi helyzetben annyira, de annyira gáláns és úriember, hogy amikor dugni akar, neked kell repülőznöd a saját költségeden, mert te persze házhoz mész, hogy meg legyél csinálva.

Ja, és valószínűleg azt is csak bekamuzta, hogy éppen válik, mint ahogyan a pasik kamuzzák a szeretőiknek általában.


Mindenki leírta már neked, hogy mit akar tőled. Ja, és ő is elmondta, idézlek téged: "gyereket, házasságot nem akar".

2019. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
U.i.: "Valófélben van, a felesége nem válik." Ilyen nincs. Ha a fickód beadta a papírokat, akkor válnak. A többi csak kamu.
2019. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal fiatalabb vagy, fizeted a költségeidet. Hülye lenne kihagyni az ingyen pipihúst.
2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak szex neki.

Szuper, hogy élvezed vele. Mással is fogod tudni élvezni, hidd el

2019. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szerintem a településeden is vannak válóban lévő idős urak , akik szívesen állnának szolgálatodra.

Hasonló hölgynek , én egy buszbérletet is megfinanszíroznék.

2019. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!