Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyes férfiak, hogy nyáron csak a jóalakú nők vegyenek fel nyári öltözetet, hogy a látványon csünghessenek, akinek meg nincs jó alakja az süljön meg?

Figyelt kérdés
Tenyleg, ez milyen hozzáállás, mért öltözne bárki is azért, hogy idegen emberek élvezkedjenek rajta, vagy nehogy az idegen embereknek bántsa a szemét, mert kicsit vastag a combja?
2019. jún. 18. 17:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
4%
Mindenki azért öltözik úgy, ahogy, hogy megnézzék. Aki nem, az meg épp azért, hogy észre se vegyék.
2019. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
17%
Mert a ruhák tervezésének, divatnak eleve a látvány a lényege. Ellenkező esetben mindannyian húzhatnánk magunkra kukoricás zsákot, és az bőven ellátná mind a termodinamikai, mind a cenzúrázási feladatokat.
2019. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ezt én ertem, de lejjebb egy ferfi ki volt akadva, hogy mégis hogy mer egy nem jó alakú nő rövid ruhákat hordani nyáron, mert neki nem tetszik a látvány. Nem ertem, milyen jogon várja azt el, hogy masok megsüljenek, csak mert egyes férfiak csak a jó alakúakat látnák szívesen
2019. jún. 18. 17:08
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
En senkitol nem kerek engedelyt az oltozkodesemhez, te se tedd! :) Szerintem pont nem erdekel egyetlen ferfit sem, hogy mit veszel fel. Idegenek, elsetalnak melletted az utcan. Kicsit lazulj el. :)
2019. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%
Bár azt az egyet előírnám, hogy aki alulöltözik annak kötelező lenne a gyakoribb fürdés. Szörnyű az a szagterror ("büntetés az orrnak") amivel nyáron képesek kínozni az alulöltözött személyek.
2019. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát azt nemtom, de az tény, hogy én - elvileg “jó alakú” nőként - mindent megteszek, h ne rajtam bambuljon az ilyen... idén még nem vettem fel rövidnacit, sajna inkább megsülök, de qrvára nem vagyok kíváncsi a bámész tekinktetekre, füttyögésekre, beszólásokra. Qrvára nem azért “viszem ki a testemet” az utcára, h random perverzek munstrálgassanak.... undorító. Egyedül ilyenkor szeretnék néha férfi lenni, aki csak úgy kimehet az utcára - akármilyen testtel, tökmindegy - félmeztelenül, és ő - velem ellentétben - semmiféle inzultálást nem tapasztal... hát az ghecijólenne, tényleg!
2019. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csak az a szomorú, hogy a legtöbb lány nem elégedett a testével köszönhetően a médiának és akkor jönnek az ilyen férfiak, akik lefogadom, hogy fele olyan jól sem néznek ki és kritizálnak mindenkit, hogy ennek narancsbőre van, az ne is vegyen fel rövidnadrágot, annak más miatt csúnya a teste, az ki se menjen egy strandra. Éa ahelyett, hogy mindenki elfogadná a másikat, állandóan ez a nyomas van a nőkön, hogy mindenki a testüket kritizálja.
2019. jún. 18. 17:16
 8/35 anonim ***** válasza:
11%

Jogod van úgy öltözni, ahogy akarsz. Nekünk meg jogunk van kimondani a véleményünket, hogy egy víziló vagy miniszoknyában.

Lehet lepontozni 👹👹👹

2019. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös, te a fővárosban laksz?
2019. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%
Biztosan durvábban fogalmazta meg a válaszát az a férfi, de valahol igaza van. Tudod, amikor egy 100 kilós lány felveszi az m méretű fekete cicanadrágot, az nem túl ízléses. Szerintem, ők nem tudják, de hátul teljesen átlátszik. Két hatalmas farpofát kell néznem, és én ezt nem szeretném látni. A rövidnadrág sem áll jól rajtuk, nem akarom bántani őket, de ha egyszer nem jó, akkor nem jó.
2019. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!