Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mások szerint szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mások szerint szép vagyok miért nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Pedig átlagos pasikkal próbálkoztam, de mégsem jött össze. Nem akaszkodom senkire, kedvesnek, megértőnek mondanak, sőt még inkább csodálkozom, ha valaki már 1 hét után olyanokat mond hogy velem akarja letölteni az életét, meg mennyire szeret. Mégis nagy általában engem hagynak ott.
2019. jún. 23. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez mennyi idő alatt jött össze?

Elmúlt két éved volt ilyen? Vagy mindigis?


Apud mennyire olyan típus, mint a pasijelöltjeid?

El tudok képzelni egy bevonzós helyzetet.

2019. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki 1 hét után olyanokat mond, hogy veled akarja leélni az életét, és szeret, az vagy nem normális (mert ezt 1 hét alatt nem lehet eldönteni), vagy gyorsan meg akar dugni. Ennyi idősen tudhatnád, hogy a szépség hosszú távra édes kevés. Megszerezni valakit mindig könnyebb, mint megtartani és neked az utóbbi nem megy. Ennek pedig valószínűleg a személyiséged, viselkedésed lehet az oka.
2019. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem másoknak is vannak hibáik, mégis van valakijük, mivel tökéletes ember nem létezik.
2019. jún. 23. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy tökéletesnek kell lenni vagy hogy másoknak nincsenek hibái. De ha azt mondod, szép vagy, akkor a probléma nem itt keresendő, hanem kizárásos alapon a személyiségedben.
2019. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!