Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak hozzá azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak hozzá azok után, hogy lefeküdtünk?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal már 3 éve egy helyen dolgozunk, kedveljük egymást. Gyakran beszélgetünk egymással akár magánéleti dolgokról is. Az egyik este kicsit ki voltam borulva a testvérem miatt és ő elhívott inni. Mindketten berúgtunk és az lett a vége, hogy lefeküdtünk. Azóta ő keres a munkahelyemen, de nagyon szűkszavú és hűvös vagyok vele. Zavarban vagyok, hogy ez megtörténhetett. Azt hiszem nem volt olyan jó döntés, nem is igazán tudom most hogy mit szeretnék tőle. Azt se tudom, hogy ő mit gondolhat rólam.


27N és 35F


2019. jún. 24. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#20.07 De miért lenne bárki hibás? Volt egy jó estétek. Ha akarjátok, megismétlitek, na nem akarjátok, akkor meg nem. Kár ezen ennyit kattogni.
2019. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lépj túl ezen, mindenki elgyengül néha. Fel a fejjel és ne hibáztasd magad! Bárkivel előfordulhat!
2019. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj. Jól esett hogy törődtek veled, nem? Ellazultál, kicsit az idegeid is megnyugodtak. Kiengedted a gőzt.

Most foglalkozz a tesóddal. Oldd meg ezt a gondot. És ha legközelebb ilyen problémád lesz, ne a piába menekülj! Azt hiszed te vagy az egyetlen akivel ez megtörténik? Ugyan ugyan! Felejtsd el. Kerek perec mondd el neki hogy köszönöd az estét, de ez egyszeri volt. Többet nem szeretnél vele találkozni. Keressen magának mást. Ha nem érti, akkor szakítsd meg a kapcxolatot vele.

Most azt hiheti hogy össze fogtok járni rendszeresen, amolyan barátság extrákkal módon. Magyarul többet akar.

2019. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem tudom mit kéne mondanom neki."

Az igazat? Amit erzel? Ah, az tul bonyolult.

2019. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!