Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak ezek után hozzá?

Figyelt kérdés

Jóban voltunk egy csoporttársammal az egyetemen, csak barátilag. Végig állította, nem akar tőlem semmit, csak most nincs senkije, egyedül van, és jó valakivel beszélgetni, legalább van némi lánytársaság az életében.

Nekem van párom, tudja a kezdetektől.

Aztán utolsó nap február legelején megmondta, hogy amugy nem teljesen úgy van, ahogy elmondta, de többet semmit.

Eleinte még beszéltünk, írt párszor, de csak a sulival kapcsolatban. A legutóbb elsején, hogy nem tudnék-e elküldeni neki egy e-mail címet.

Azóta egyáltalán nem beszéltünk. Mèg egy hónap egyetemkezdésig.

Azt se tudom, fog-e velünk járni órára továbbra is.


Hogy kéne ezek után viszonyulnom hozzá mégis? Olyan kellemetlen az egész.


2019. márc. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mi kellemetlen van ezen? Hogy tetszett neked a gondolat, hogy esetleg beléd van zúgva, és most mégsem pitizik utánad, nem pattintgathatod le a hapidra hivatkozva?

Van elég ember a világon, akivel ismerkedhetsz. De talán az lenne a legjobb, ha azzal barátkoznál leginkább, akivel jársz, nem?

2019. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan helyzetben voltam, mint a felvázolt fiú csoporttárs. Elkezdtem többet érezni, próbáltam összejönni a lánnyal, majd kerültem. Az a csaj is mondta, hogy hiányzok neki
2019. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, Szerintem félreértetted.

Én nem tudtam, hogy érdeklem, és az a kellemetlen, hogy megtudtam, majd nem beszéltünk, tehát nem tudom, hogy most hogy viszonyuljak hozzá.


Nem az kellemetlen, hogy nincs odáig értem.

2019. márc. 21. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Mi az, hogy hogy viszonyuljak hozzá?! Van pasid, nem? Ő csak egy srác az egyetemről, akivel együtt tanulsz - és van pár száz még belőle. Ennyi. Hagyd békén, ne futkározz utána ilyen szánalmasan. Ha találkoztok, köszönsz, beszélgettek, aztán kész, mindenki megy a maga dolgára. De ha te erőlteted ezt a találkozzunk, beszélgessünk, írj rám dolgot, akkor a pasid helyében én úgy vágnálak ki a sarokra, mint macskát...
2019. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te még mindig nem érted.


A csoporttársam. Akivel közös óráink vannak, illetve szemináriumon egymás mellett szoktunk ülni, elküldeni egymásnak a tananyagot, ha a másik nincs ott, és hasonlók.


Nem futok utána, ő nem keresett, én sem kerestem.

Fogalmam sincs, honnan veszed ezeket a marhaságokat.

2019. márc. 21. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Marhaság?? Hát itt vergődsz egy nem létező problémán, nem? "Egymás mellett szoktunk ülni" - vazze, más mellé már le se tudsz ülni, vagy mi?? Ha odaül melléd, akkor odaül. Ha nem, akkor ülsz más mellett. Mi ezen az ennyire bonyolult, te szerencsétlen?! Mással nem is tudsz ismerkedni, vagy mi?? Nem fogadtatok egymásnak örök hűséget, nem gyerekkori barátság, nem kell harcolni érte. Éld az életed, meg hagyd, hogy ő is élje a sajátját. De ez a "nem is találkoztam vele, de ha találkoznék, akkor jaj, mit csináljak, milyen legyen a hajam, mosolyogjak-e rá?" ez nagyon szánalmas. Hagyd békén, találj más dolgot, amin vergődhetsz, ha már ez a hobbid.
2019. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy, komolyan.


Ezek után nyilván nem fogunk egymás mellett ülni. Mással nem tudok, mert párosan vagyunk, és mindenkinek megvan, kivel ül.

A tananyagot meg majd könyöröghetem el mástól, mert csak vele voltunk megbeszélve, hogy automatikusan átküldjük, ha a másik nincs az órán.

Nem tudom, hol látsz te ebben romantikus érzelmeket a részemről. Nincsenek. Ha lennének, akkor vele járnék, nem a párommal. Ilyen egyszerű.

2019. márc. 21. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!