Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ir meg mindig?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a baratommal. Illetve o velem. Lezartam, nem kerestem tobbet. Uj facebookot csinalt, ahol az elso 10 ember kozott jelolt be (szakitottunk 1,5 eve es igazabol ugy, hogy o meg kozolni se kozolte, hogy vege, nem reagalt tobbet, ebbol sejtettem, hogy vege) Azota is teljesen szanalmasan, allandoan ir, hogy jaj bocsi nem neked akartam irni. Ezt 4. Jatsza be, gondoltam hogy letiltom most mar. Miert nem tud annyit irni, hogy mizu? “Jaj nem ide akartam, de utana nem is ir tobbet. Tenyleg ennyire hulye valaki?
2019. jún. 25. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es 26 eves, orvos hallgato. Ezt csak azert tettem hozza, hogy annyira csak nem lehet buta, bar..
2019. jún. 25. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fel akarja hívni magára a figyelmet

Megbánta amit tett éa nem tudja,hogy kezdeményezen.

2019. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok közt gyakoriak a pszichopaták.Szerintem élvezi,ahogyan elképzeli mennyire zavaróan hathatnak rád ezek za írások.Azok után,hogy szó nélkül lépett le,és "szakított".
2019. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egyikre se reagaltam
2019. jún. 25. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy váaszolj.Valszeg rosszuk érintett,hogy semmi szóval távozott.Ahogy az is,hogy most írogat.(és tényleg,mert kérdezel is)
2019. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze ez igy van, rosszul esik. De ezt o nem tudja/tudhatja. Mert a kozombost mutatom, de valojaban az okok es a miertek persze erdekelnenek..
2019. jún. 25. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki 26,még lehet érzelmileg egy gyerek szintjén. Ő ott van. Tiltsd le, szerintem te is felnőtt emberekkel akarod körbevenni magad, nem ovisokkal.


30n

2019. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!