Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így tovább folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így tovább folytatni? Vagy hagyjam inkább az egészet? Csak én érzem hogy nem fog változni?

Figyelt kérdés
Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, eddig sem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk. Eleinte titkolt mindenki előtt, mert még nem mondták ki akkor a válást az exével.ezen sokszor összekaptunk. Most úgy veszem észre hogy teljesen probál átformálni. Én szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, nekem is van. Azt mondta hogy ha összeköltözünk max plüsskutyám lehet. Járok lovagolni. Egyszer eljött értem, és nem akart hazavinni mondván lószagom van, ne koszoljam be a kocsit, megkértem egy barátom aki ott volt hogy vigyen haza. Azt mondja hogy egy kapcsolat kompromisszumokon épül, de mindenhez nekem kell alkalmazkodni. Féltékeny minden pasira akivel szóba állok, de ő majdnem minden nap találkozik a női ismerőseivel.míg nekem van 3 férfi ismerősöm neki vagy 25 nő. Múltkor még egy bikinis képet is küldött hogy most ezzel a csajjal csavarog. Mondtam neki hogy én befejeztem, de csak visszasírta magát, de változtatni ő nem akar, csak én igazodjak. A szex sem az igazi, én mindent megadok neki, ő sok mindent nem szeret, de azt várja hogy én megadjam neki. Megfog még vslaha változni, vagy csak ugródeszkának kellettem a vál@sa után?
2019. jún. 25. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lovas eset után már biztosan nem lennék vele.
2019. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van.
2019. jún. 25. 22:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit kapsz ettől a férfitől/kapcsolattól amiért vele vagy?
2019. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!