Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek rákérdezni nála, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rákérdezni nála, de az alábbiak alapján vajon bejövök a kollégámnak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt dolgozunk de kb fél éve érzem úgy hogy ő számomra többet jelent szimpla kollégánál. Már régóta kérdeztegget, hogy mikor is megyek szabira? Mondtam neki a dátumot, mettől meddig... és aztán ő is kivett pár napot erre az időszakra... Aztán eljött a szabadság első napja, elutaztam, egyik nap írtam neki, hogy hiányzik a benti bagázs de főleg ő. Azt mondta igen, jó lenne már kicsit baromkodni, hülyülni kicsit. Aztán egy nappal később írta, hogy nagyon rossz az a műszak és hiányzom onnan...Visszatértem a nyaralásból, már tudta, hogy menni fogok dolgozni és kérte, hogy szóljak bent hogyha majd ő is bejön akkor minket rakjanak egy munkaterületre, ez így is lett, munka közben sokat beszélgettünk, vicclődtünk kicsit szívtuk egymás vérét, persze csak poénosan, nagyon örültünk egymásnak, hogy végre együtt dolgozhatunk. majd kicsivel sajnos eltettek máshova engem, de amikor eljött a szünet ideje, akkor ő már rögtön jött, hogy szóljon, menjünk ki cigizni, úgyhogy ki is mentünk. Munkahelyen kívül is nagyon sokat beszélünk, néha telefonon is, de inkább facebookon. Szerintetek?

2019. jún. 26. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű hogy bejössz neki csak félénk. Független?
2019. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ennyi idő után ha többet szeretne Tőled igazán lehetne egyértelműbb. Benne van a pakliban,hogy bejössz Neki, de az is lehet,hogy "csak" jól érzi magát a társaságodban, és semmi egyebet nem akar Tőled.

Nekem is van két olyan pasi kollégám is akivel voltak olyan történések amit flörtölésnek is vehettem volna, de ahogy telt az idő egyértelmű volt, hogy még ha többet is gondolnának nem lépnek ettől tovább. És ez nem is baj..


Az első kérdező kérdése fontos:ha függetlenek vagytok tehetsz egy bátorító lépést, de ha nem, akkor nem érdemes belekeveredni olyanba ami lehet,hogy nem is szól egy szimpla barátságnál többről.

2019. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy van neki barátnője/felesége, azért nem lép, vagy pedig azért, mert bír téged, de nem akar tőled barátságnál többet. Rohadt jól érzi magát veled, ez egy jó barátság ismérve, nem feltétlen vonzod szexuálisan, nem akarna mondjuk járni veled, elköteleződni hozzád. De az is lehet egyszerre van ez is, meg az is, amit először írtam. Tehát van már neki valakije, de még ha nem lenne, akkor is csak barátként kezelne.
2019. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!