Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik az összes 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik az összes 20 év körüli nőnek ezekben a személyekben?

Figyelt kérdés

Közszereplők, tehát majd említek nevet.

Youtuberekre gondolok, ami a kérdést illeti, azért lettem ilyen kíváncsi, mert egyszerűen nem értem, hogy minden második videóban egy nő/lány álompasizza őket.


Unfield, aki ugyan sikeres, de ezek szerint nem számít a mivoltja. Vagy amit képvisel.

Jó módjához képest semmit nem jut előre, mert nem ért a pénzhez, hiszen semmi komolyság nincs benne.

Számomra gyerekes, korához képest.

A többi is nagyjából ugyanez.

A biciklizős gyerek, meg biztos tudja őket mindenki.

Dancsó..


2019. jún. 26. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 év körüli vagyok, de egyik se tetszik. Na most akkor...?
2019. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Összes? Én nem is létezem?

Nem követek egyet sem. Dancsó rémlik régről, de már leromlott a színvonal, úgyhogy nem nézem.

Ja és általánosítás, általánosítás...

2019. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Irigységet érzek benned. Dancsó 30+-os csávó és neki jót tett a kor. Mér nem szemüveges, és elég jó pasi lett a csajok szerint, meg hát ugye híres az 1millió+-os feliratkozószámmal. A többivel is ez a lényeg. Híresek, sokan követik és ezért vonzóbbak lesznek jóval, mintha csak egy átlagos srác lenne. Most hogy ki hogyan bánik a pénzével az mindenkinek a magánügye.
2019. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a te világképed kimerül az ilyen videóknál szereplō kommentekben. De az ott kommentelgetō embereken kívül még sokan vannak mások is.. A hozzászólások közt meg nyílván csak olyanok írnak, akik Fan-ok, mások minek írnának?
2019. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

"A biciklizős gyerek, meg biztos tudja őket mindenki."

Fogalmam sincs, hogy kire utalsz. Dancsó nekem annyira nem jön be, mint videós. Mint pasi? Nem tudom, mivel nem jön be, mint videós.

Ezek az emberek rendkívül jó személyiséggel rendelkeznek, ez jön be a nőknek. Legalábbis a személyek ismerete nélkül ezt tudom mondani.

Az, hogy nekem konkrétan nem tetszik Dancsó, nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Egyébként sok embernek bejön a stílusa.

És a kulcs. Van STÍLUSA.

2019. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom pedig a Dancsó tényleg helyes és nagyon jó a stílusa és humorát nagyon kedvelem.Így videón keresztül szerintem egy intelligens pasi,jól is néz ki plusz humor. Igaz,hogy van jó pár trash videó az oldalán az elmúlt hónapokban,de máskor meg iszonyatosan ráérez.

A biciklis ki?? nem láttam ilyet soha.

Az unfield meg kinek jó pasi?? Nekem biztosan nem jönne be még akkor sem,ha milliárdos lenne.

2019. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem egészen értem. Most szerinted aki nem szerepel videóban, az nem is nõ?
2019. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Dancsó egy arrogáns s-ggfej, sajnos volt tapasztalatom vele élőben. Meglepődnétek. :(

Nyilván mást mutat a videóiban (nem követem már, idétlen lett), mint amilyen az életben. Az egymillió feliratkozót hagyjuk már...

A külseje, az tipikus, nekem túl vékony.

Amúgy szép női voltak, ez tény, de pont ez miért zavar valakit?

Attól neked nem lesz jobb, ha csúnya nőkkel járnak ezek a fazonok.


Többit nem ismerem, lehet azért, mert ez felnőtt kategória.

2019. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Dancsó és stílus. Azért a stílus nem itt kezdődik.
2019. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg jó pasik.

Unfield is és a bmx-es srác is, ha rá gondolsz.

Nem vagyok már kislány, nem azért mondom ezt, mert youtuberek.. Ahhoz, hogy ennyi követőjük legyen kell, hogy jó személyiségük legyen. Viccesek, kedves kisugárzásúak, önbizalommal.

21L

2019. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!