Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik az összes 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik az összes 20 év körüli nőnek ezekben a személyekben?

Figyelt kérdés

Közszereplők, tehát majd említek nevet.

Youtuberekre gondolok, ami a kérdést illeti, azért lettem ilyen kíváncsi, mert egyszerűen nem értem, hogy minden második videóban egy nő/lány álompasizza őket.


Unfield, aki ugyan sikeres, de ezek szerint nem számít a mivoltja. Vagy amit képvisel.

Jó módjához képest semmit nem jut előre, mert nem ért a pénzhez, hiszen semmi komolyság nincs benne.

Számomra gyerekes, korához képest.

A többi is nagyjából ugyanez.

A biciklizős gyerek, meg biztos tudja őket mindenki.

Dancsó..


2019. jún. 26. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is gyanús.

Anyjukkal élnek (pedig amúgy nem, ezt csak te írod), szerencsétlenek, komolytalanok.

De azért zavar, hogy a lányok őket álompasizzák és nem téged. Szóval neked kellenének azok a lányok akik őket "álompasizzák".

Biztos azért kellenek ezek a srácok helyetted, mert ők "nem jutnak előre".

Na ne viccelj.

2019. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a Dancsó például abban amit csinál ő a legjobb az országba jelenleg. Ez már eleve vonzó lehet sok nőnek. Te a legjobb vagy a foglalkozásodban?


Ezeknek a srácoknak van ebből pénzük és ez már a kisugárzásukon is látszik, nem értem miért gondolod magadnál kevesebbnek őket.

A bringás srác szintén nem a számítógép előtt ül, róla pláne nem tudom elmondani, hogy semmirekellő lenne.

2019. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk barátnője viszont tényleg egyiknek sincs, ebben hiába próbáltok okoskodni meg érvelni.

Ami nem véletlen.

Nekem mindíg is volt miből válogatnom, és nem kellett csicskulnom egy lányért sem, veled ellentétben, aki ezt irígységnek nevezi.

:D :D :D :D :D unfield xd

Zozo xddxdxsxdxddxdddd

Nem csak a belső, a kinézet is egy komolytalan gyerekével vetekszik.

De rajongjátok őket, ha ez bárkineknis imponál, meg nyaljatok nekik.

Kik ezek, hova fajultatok?

2019. jún. 26. 21:48
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés:

"Mi tetszik az összes 20 év körüli nőnek ezekben a személyekben?"


A saját válaszod:

"Mondjuk barátnője viszont tényleg egyiknek sincs"


És te érted kapkodnak a nők, gondolom.😁

Hogy hívjátok ezt az xd-zős barátaiddal?

Öngól? Rekt?

Szerintem csak kínos :)

2019. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!