Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyucik! Akik két gyerkőccel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyucik! Akik két gyerkőccel maradtatok egyedül és nincs párotok hogy viselik a lurkók az apa nélküli napokat?

Figyelt kérdés

Én jól el vagyok velük. Nem is hiányzik férfi mellőlem. A gyerekek persze ritkán látják az apjukat ahogy tudnak jönni hozzájuk. De nagy időintervallum van a személyes találkozások között. Van hogy kérdezgetik mikor jön az apa? De ugye nem tudok pontos választ adni nekik. Ráadásul mindkettőnek más az apja. Tehát más -más időben jönnek látogatni is. És még kicsik. 6 es 4 évesek.


Válaszokat köszönöm. Leoltásokat hanyagoljátok!


2019. máj. 5. 14:45
 1/9 Fruzs33 ***** válasza:
59%

Nem vagyok anya,de én így nőttem fel a testvéremmel.Nagyon rossz.Nehéz volt mind a hármunknak.Mama végig támogatott,és segített minket.

Intézetet is átéltük mind a ketten.

2019. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég gáz így két apával. Nem lehetne velük valami rendszert találni?

32/f

2019. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamu...inkább köszöntsed fel anyudat.
2019. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen más volt a helyzet. A gyerekek nagyobbak, közös az apa, és fix a láthatás az első perctől.

Talán ezért is viselték jobban a kezdeti időszakot. Meg azért is, mert az exem elköltözés előtt nem sok vizet zavart. Annyi változott, hogy aludni se járt haza, és nyugodtabb voltam én is, ez által ők is.

2019. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mindkét apuka 300+ km távolságra van. Elég nehéz összeegyeztetni velük a dolgokat. Köszi a válaszokat
2019. máj. 5. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. A nagyot (13 múlt) rendszeresen viszi az apja, ahogy a bíróság megállapította, a kicsihez (2 éves) össze-vissza jön az apja. Neki nincs apaképe. Az apját is, ha jön, bácsinak hívja.


Nekem azért hiányzik a férfi az életemből, de egyenlőre megvagyok társkeresőn beszélgetésekkel is.


A nagyobbik fiam rég megszokta, hogy hogyan találkozik az apjával, a kicsinek meg nincs kimutatott hiányérzete, de nagyon anyás.

2019. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyobbak, 16 es 11 most, 5éve váltunk, nem hianyzik az apjuk mert folyton átverte őket, nem lehet rá számítani. Ezert is váltunk. Az előző gyerekeire is tojt, most a mieinkkel ugyanez.

Volt párom, nevelőapjuk, de sajnos meghalt, őt viszont hiányolják. Nekem már mas nem kell, nem hiányzik férfi, nem akarok senkit, jól megvagyunk hárman.

2019. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül úgy látom. Sajnálom valahol higy így jártunk de úgy gondolom hogy jobb külön. Telejesen rámentem volna érzelmileg. Így most nyugodt vagyok. A gyerekek is azok csak az apa hiányzik kicsit nekik.
2019. máj. 5. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Várj akkor ezek zabigyerekek?
2019. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!