Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal - lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal - lehet még több?

Figyelt kérdés
4 éve ismerjük egymást egy sráccal, jelenleg mindketten szinglik vagyunk. Jóban vagyunk, barátok vagyunk. De egyik este picit többet ittunk a kelleténél és kiderült hogy mindketten vonzódunk a másikhoz. Aznap este le is feküdtünk egymással. Nagyon boldog voltam másnap reggel, azt hittem ezzel szintet léptünk és akkor innentől együtt leszünk. Ám kiderült hogy ő másként gondolja. Ő egy ilyen barátság extrákkal kapcsolatra gondolt, én viszont párkapcsolatra. Megmondtam neki hogy én az ő verzióját elfogadhatatlannak tartom mert előbb-utóbb érzések lesznek és vki sérülni fog. Úgy tűnik azonban hogy ő viszont velem nem akar kapcsolatot. Iszonyatosan fáj. Azóta ilyen hullámzó a kapcsolatunk van hogy napokig nem is ír de ha összefutunk izzik közöttünk a levegő. Szerintetek lehetséges hogy meggondolja magát?
2019. jún. 28. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
“Szerintetek lehetséges hogy meggondolja magát?” Nem. Engedd el, ha neked már az is “iszonyatosan fáj”, h nem akar veled kapcsolatot, akk. erről ennyit - ez nem “barátság extràkkal”, semmi köze nincs ehhez...
2019. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ez nem barátság extrákkal? Ő pont ezt szeretné: barátok lennénk akik időnként lefekszenek egymással.
2019. jún. 28. 08:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohh szegénykém.. Szerintem ő az a srác aki talán akkor akar tőled valamit ha eldobod magadtól, mert olyan kis komolytalan. Ne foglalkozz vele.
2019. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Abarátság extrákkal azért nem működik, mert ha megvan a társaság, szex, gyengédség kapcsolat nélkül is, akkor miért kellene ehhez kapcsolatban lenni?

Az egyetlen módja annak, hogy valakinél elérd, hogy akarjon, az az,hogy nem dobod oda neki magad.

Ezt általánosságban értem, nem fikázni akarlak, de ezért nem fekszünk le az első randin, meg nem adjuk be elsőre a derekunkat annak, aki csak akarja.

Szóval ha ebből te kapcsolatot akarsz, az az egyetlen módja, hogy tartod magad az elveidhez. Hogy vagy járunk, vagy nem, de hanem, szex sincs. Hiszen ha megkapja a szexet, miért járna veled?

2019. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát csajszi szerintem is engedd el.. Nem valaki fog sérülni, hanem Te és szerintem ne tedd ezt magaddal. Nehéz lesz túllépni rajta az biztos, mivel már beleélted magad, de meglátod, hogy később köszönetet mondasz magadnak ezért.
2019. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha nem fekszem le vele többet. Akkor szerintetek még megmaradhat a barátságunk? Nem akarom elveszíteni...
2019. jún. 28. 09:02
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Álmodjál nyugodtan kapcsolatról:)

Dugni akart valakivel, te kéznél voltál és belementél. Addig dug, még hagyod, utána lesz neki barátnője.


Izzik köztetek a levegő:)) Na igen, te már bele vagy zúgva, ő meg tesz rá kicsit, hogy újra és újra levedd a bugyit.

A nők nagy része azért megy bele, mert ő szerelmes és reménykedik, hogy a szextől a férfi is az lesz.

A nagy tévedés, szextől nem lesz szerelmes az ember, az egy érzés, ami belülről jön, vagy nem jön.

Neked lesz ez egy nagy koppanás és lelki sérülés. Aki meg sok lelki sérülést össze szed, nem igazán jó komoly kapcsolatra.

2019. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet nem fekszel le vele, 2 dolog történhet:

- megmarad a barátság, ez meg egy kis botlás volt, el kell felejteni

- Rájön, hogy azért jó volt, és lehet hogy lehetne ebből több is.

de ne legyél naiv, ne ess azonnal a karjaiba, ha szépen néz, szépet mond. A pasik tudják, hogy kell leszedni a bugyit a csajokról, de barátságot VAGY kapcsolatot akarsz, te is legyél okos,és hagyd neki, hogy tényleg akarja. A kettő együtt nem megy.

2019. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg dugni kell, es nem agyalni az erzeseken:)
2019. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem kell gondolkodás helyett inni. ;)
2019. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!