Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet manapság huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság huszonéves barátnőm ha takarítófiú vagyok? Vagy annyira ciki ez a munka hogy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

F/28

nagyon szépen takarítok egyébként itthon is.


2019. jún. 28. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor most őszintén álljunk meg egy szóra, miért vagytok ilyen gonoszok? Vagy csak szimplán síkok? :O Van fogalmatok arról amit írtok, tudjátok azt ti magatok értelmezni? Ennyire meg vagytok keseredve, vagy mi a baj, most tényleg őszintén? Vagy csak ennyire érzéketlenek vagytok? Én ezeket nem állítom, csak feltételezem, mert másra nem tudok gondolni, szomorú vagyok...


Mindegyik mondat megérne egy elemzést, de csak a top1-et hozom fel példénak.


"Az igazság annyi, hogy lusta mihaszna léhűtő vagy"


Ne haragudj kedves válaszoló, -neked- komolyan, aki becsulettel végzi a munkáját, és nem értelmiségi, hanem fizikai/kétkezi munka, az mihaszna léhűtő? Nem tudom, hogy lakál-e már panel lakásban, dolgoztál-e már irodában, nyaraltál-e már panzióban/szállodában... Nem úgy tűnik, de az ilyen helyeken is hivatászszerűen dolgoznak takarítók, jaa neem elnézést, mihaszna léhűtők.xD Szerintem te nem ezeket a szavakat szeretted volna írni, csak valami nagyokosat ide szerettél volna böffenteni, nagyon remélem.



Kedves Kérdező, innen egyik kommenttel se foglalkozz, nem reális, de annél inkább félelmetesebb, mennyi kérdésre válaszolni nem tudó, okoskodó, lehúzó ember van. A te életed, soha nem kell, főleg nem egy ilyen oldalon számot adni senkinek róla. Te tudod mit értél el, és én látom!, csak ezzel foglalkozz és szépen lassan egyre könnyebb lesz.


Válaszolók, fogalmam sincs, hogy hol dolgozhattok mivel foglalkozhattok, de bármit is csináltok egy ilyen hozzászólás eléggé ki tudja ábránditani az értelmesebb nőket, és inkább egy szerény takaritófiu, mint egy puccos de érzéketlen "tuskó". :S :(


Kérdező, annyi a lényeg, hogyha elgivsz valakit randira, vagy ha csak valakivel beszélgetsz, ne légy frusztrált, add csak lazán magad, a munka egésszen napjainkig soha sem volt szégyen. Aki emiatt ferde szemmel néz rád, nem érdemli meg a kövi talit.

2019. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy takarító, a takarítók munkája is fontos. Az a gond, hogy ez így valószínűleg megfelel neki 28 évesen, pedig pont most, a munkaerőhiányban lehetne jutni valamire. Vagy akár munka mellett tanulhatna valamit.


Vagy...csak egy troll. Azt hiszem különböző accountokkal mindig feltesz ez az ember valami hasonlóan értelmes kérdést.

2019. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem vonzó egy férfiban, ha SZERETI, amit csinál, te szereted, amit csinálsz? Beleadod szíved lelked? Motivált vagy? Nem magával a munkával van baj, hanem azzal szerintem, ha valaki nem mer / nem akar tenni az álmaiért, nem akar fejlődni.
2019. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!