Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párkapcsolatban élek, de ezt már nem bírom! = (

Figyelt kérdés

1 éves néha boldog,néha boldogtalan kapcsolatban élek a barátommal.Szeretem,de érzem h az utóbbi időben valami megváltozott,ez már nem szerelem.Mégis ragaszkodok hozzá.De eszem szerint szakítanék.Szinte láncon tart,eltilt a barátaimtól,az internetezéstől,őrült féltékeny..

Ennek tetejében vonzódom az egyik haveromhoz,akivel nemrég együtt töltöttem fél éjszakát,nem történt semmi,csak beszélgettünk.Azóta rá gondolok,de ő egy szívtipró,érte nem dobnám a kapcsolatom. Mégis mit tegyek?:( Segítsetek!:(


2010. júl. 9. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

figyelj az normális ha egy idő után már nincs meg a lángoló szerelem mint az első hetekben


az meg h rövid pórázon tart, hát nézd, a nőnek engedelmeskednie kell minden körülmény között, a fiú dolga pedig h keményen megmuatassa a lánynak hogyan kell viselkedni


tehát sztem túl nagy baj nincs nálatok

2010. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos,a mostani pároddal ne maradj együtt!Mi az hogy eltilt a barátaidtól,meg az internetezéstől?:OHa szereted ha nem,én biztos hogy egyből otthagynám az ilyen seg.fejt!(már bocs)A másik meg szívtipró-hát nem vagy könnyű helyzetben az biztos!Szerintem inkább foglalkozz az utóbbival,mint hogy teljen az idő egy olyan férfi mellett aki őrülten féltékeny.Nem kell itt megalázkodni egyiknek sem,a szívtipró is ha megcsal,ott kell hagyni.Annyi férfi van még!Találsz te ezeknél normálisabbat is,hidd el.
2010. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
előzővel nem értek egyet...pórázon a nőket?mi vagyunk mi kutyák?a nőnek semmit a pasinak meg mindent?nane!!!rosszul látod sztem....barátnőm hasonló helyzetbe van,csak közte meg a srác közt több is volt....nem haggya ott a barátját,de másra vágyik..sztem normális hogy egy idő után te is másra vágysz,és télleg nem éri meg egy biztosat a bizonytalanért!
2010. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igaza van a második válaszolónak. szerintem is hagyd ott. Velem is hasonlóan bánt a volt barátom, de szakítottam vele. Kicsit rossz volt, de utána sokkal jobb. Mert egy pasinak sincs joga ahhoz, hogy eltiltson a barátaidtól meg a többitől.

A szívtipró pedig nehéz kérdés, de meg lehet szeliditeni :D

2010. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem:

1. normális, hogy egy idő után elmúlik a lángoló szerelem, ettől nem kell megijedni, így normális.

2. ennek az a következménye, hogy az ember tisztábban látja a társát, rájön bizonyos dolgokra, előjönnek azok az ellentétek, amiket eddig a lila köd elfedett, de jó esetben ezek ellenére működőképes marad az addigra átalakult kapcsolat.

3. ha a lila köd nélkül nem élhető a kapcsolatod, mert több szabadságra vágysz és túl féltékeny a párod, akkor beszélj vele erről, ha nem enged semmit és nem ért meg, akkor érdemes lehet szakítani.

4. de ne azért szakíts, mert találtál egy vonzóbb pasit. aktuálisan sz.r kapcsolatból könnyű találni alkalmilag vonzó "külsőst", akik iránt fellángolhat megint valami. erre azonban óvatosan alapozz, mert lehet, hogy csak a szabadságvágy szól belőled, igazából nem az "új" pasi kell, mert ő sem jobb az előzőnél, csak más a hibája.

2010. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd ott a barátod...kihűlt már a kapcsolatootk, már nem szereted csak mint leírtad ragaszkodsz hozzá...ha úgy látod akk ne azért a másikért hanem élvezd a szingliséget:)és ha a barátaidtól is tilt akk meg pláne nem jó...
2010. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 9. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatból akkor is menekülj, ha nincs kihez.
2010. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves 19:30 azt fogom tenni:) még ma :)

Köszönöm a segítségeteket,tanácsaitokat!

2010. júl. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!