Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki bejon és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki bejon és nem tudom hogy szerezzem meg. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Decemberben ismertem meg akkor nagyon hajtott rám, akkor nem akartam semmit mert volt barátom, azóta beszéltunk néha. De pár hete rám írt és azóta néha úgy néz ki hogy bejöök neki, néha meg minthaeszarna,mikor a tali szoba jön akkor terel.
2019. júl. 2. 22:51
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg hogy miért írogattok? Van-e valami szándéka? Meg ha decemberben ismerted meg és az elején hajtott rád. Akkor megemlítheted neki. Esetleg burkoltan. Hogy jól esett neked amikor jobban közeledett feléd vagy az ő társaságban boldog vagy. Hajrá! :)
2019. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor rakerdezek akkor annyit mondd hogy akár beszélni,meg sokat dolgozik..
2019. júl. 2. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek továbbra is lazán, barátilag ahogy eddig. Ahogy egyre többet dumáltok majd jönnek a hülyeségek, oldottabb lesz a hangulat köztetek. Lesznek bennfettes kis dolgaitok és aztán ha még mindig akar tőled a srác többet akkor észrefogod venni hidd el.
2019. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ejtsd túszul és közben hátha beléd szeret vagy megkedvel.
2019. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!