Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a érzés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a érzés? Mit kezdjek ezzel a dühvel?

Figyelt kérdés

A barátnőmmet(20/L) az anyja annyira meg verte hogy vér alá futásos lett az is. ( Azért mert valamit vissza szólt mikor elvette az anyja a vér plazma után kapott pénz ...) mikkor az anyja úgy költ mimtha nem lenne csóró.


A LÉNYEG: ennek nem voltam szem tanuja de mikor ordibált velle ott voltam.


Soha nem verekedtem még nem volt komolyabb konfliktusom de LEGSZÍVESEBBEN neki mennék .


2019. júl. 2. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Részbe azt szolta hogy el akar vini engem valahova ( mert legtöbbször én fizetek) és azt mondta erre az anyja hogy majd én fizetek. Mikor az anyja kapcsolatában is feleznek ha olyan helyre mennek


Nagyon dühös vagyok

2019. júl. 2. 23:10
 2/3 A kérdező kommentje:

Helyes írási hiba


Ki hagytam egy szót

* az arca is vér alá futásos lett

2019. júl. 2. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális érzés. Jó kis helyre csöppentél te is. Költözzön el a csaj, ha tud, a dühödet meg kezeld, had párologjon el.
2019. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!