Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad-e udvarlót keresnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e udvarlót keresnem, és őt támogatnom abban, hogy sikeresen elcsábítsa a feleségemet?

Figyelt kérdés
Hármasozni szeretnék, de a feleségemazt mondja, csak akkor megy bele, ha valakinek sikerülne őt elcsábítania.
2019. júl. 3. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha be tudod nyelni ami utána következik, akkor hajrá. de azt tudod hogy az elcsábítás azt jelenti hogy neked lapát? ott te már nem biztos (sőt)hogy kapsz nunit.
2019. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Te mindig valami kitalált történettel szórakoztatod a népet.
2019. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keress. Ha a feleséged szeretné majd keres Ő magának, mert Te honnan is tudnád,hogy ki az, akihez vonzódik, és aki viszont belemenne a hármasba.
2019. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleséged nem szeretne igazán harmasozni, inkabb ne erőltetesd.
2019. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem harmasozni akartam, hanem keves veszteseggel kijonni a hazassagombol. Az egyik volt osztalytarsat kertem meg, hogy csabitsa el. Bejottek egymasnak, ugyhogy nem volt bonyolult. En meg szedtem a satorfamat.
2019. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszra szánt időt, és a gondolatokat :)
2019. júl. 4. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!