Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzek meg egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzek meg egy 29 éves lányt, hogy nem vagyok "gyerek"?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok, elég régóta tetszik nekem. Szoktam vele beszélni, de azt mondja, hogy nem tud velem kapcsolatot elképzelni, mert gyerekne tart gondolkodásban. Nem vagyok az, úgy viselkedek, mint bármelyik másik felnőtt.
2019. júl. 4. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2019. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezded győzködni, az gyerekes, tehát igazolod a véleményét.
2019. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
29 éves lány? Ezért vagy gyerek...
2019. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Máa kérdéshez meg azt írjátok, hogy ez a korkülönbség nem sok.
2019. júl. 4. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne egy kaptafára akarj mindenkit besorolni. Van, akinek sok, van, akinek nem probléma, van, akinek jóval több is belefér. Nekem még éppen beleférne 4 év, de 6 év már nem, van, akinek meg 20 év sem gond. Nem vagyunk egyformák. Ha neki ez nem fér bele, és soknak érzi, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fogsz tudni ezen változtatni, sőt, a győzködéssel azt éred el, hogy messziről kerülni fog.
2019. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy FÉRFI, ezt magától is tudja, és nem idegenektől kérdezi a Gyakorin!


Ja, és NŐ, nem lány...29 éves!!!

2019. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tettekkel, barátom, mondani bármit lehet.
2019. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbség a baj,hanem hogy meg akarsz győzni valakit,arról,amit ő nem akar.Ne beszélgess vele csak maradj normális kedves,aki köszön,aztán tovább áll.Ha meg akarod győzni,akkor ez a legjobb ùt.Ha nem akar tőled semmit,akkor a győzködéssel csak ellenszenvet váltasz ki.Mint egy durcás gyerek.
2019. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!