Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb hogy kiszabadultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb hogy kiszabadultam a bántalmazó kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
Nem ütöttek, meg vertek, de lelkileg bántottak. Ezek ellenére mégis engem hagytak ott. Így utólag bánom, hogy nem én voltam az aki ennek véget vet. Meg van úgy hogy magamat hibáztatom, mert nem működött.
2019. júl. 4. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad. Mindegy hogyan, a lényeg, h vége van.
2019. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hidd el sokkal jobb, idővel te is tudni és érezni fogod és örülni fogsz ennek!


addig is kitartást :)

2019. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb. A sz**arból minél hamarabb ki kell mászni.
2019. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha folytatod magaddal azt, amit ő csinált, akkor nem vetettél véget neki. Hibáztatod magad? Gondolkodj még el ezen egy kicsit!
2019. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mesélje már el valaki, hogy miért áll össze egy ilyen emberrel. Van ugyanis egy ismerkedési rész egy kapcsolatban.


Az ötleteim:

- naivitás

- butaság

- hasonló családi minta

- egy igazi macsó férfi, akit meg kell szerezni

- önértékelési gondok

- anyagi függetlenség hiánya

2019. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!