Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok ezért a férjetekre?

Figyelt kérdés
21 nap szabadságunk van, munka mellett tanulunk, tehát ami nem a sulira megy, az kb. 10 nap. Ő ebből ötöt úgy vett ki, hogy eszébe se jutott velem egyeztetni, hogy én mikor veszem ki. Ti mit gondoltok, érthető, hogy haragszom? (Emiatt nem tudunk egy teljes hetet nyaralni, bár egyet már voltunk, a mi életvitelünkhöz jó lett volna még egy)
2019. júl. 5. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Biztos, hogy rosszul érezném magam.

Hogy haragudnék-e, az attól függ, hogy mi az oka. Lesz valami program, ami miatt akkor menne szabira, vagy a munkahelyén lesz olyan időszak, amikor egyszerűbb eljönni? Ha van valami megmagyarázhatató oka, akkor szomorú lennék, de megérteném.

2019. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmi oka nincs, ő úgy gondolta meghosszabbítja a hétvégéit, én eszébe se jutottam.
2019. júl. 5. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem haragudnék, ahhoz mértem venném ki én is a szabijaimat. A férjem pl nem vehet ki akármikor szabit, mert csak egy ember tudja helyettesíteni, akit ő is szokott. Tehát kettejüknek muszáj egyeztetni. Mivel irodavezető, ha más hiányzik, azt is neki kell megoldania. Szóval mire eljutunk odáig, hogy ő dönthet, addigra beszélt kb 30 emberrel. Ez 1-1 napoknál nem gond, ha a gyerekeket kell vinni orvoshoz, akkor bármikor el tud jönni egy napra, de hosszabb szabi az nagy egyeztetést igényel. Nyaralást is decemberben szoktunk foglalni, éppen ezért, fél év alatt csak összehozzák. 😄
2019. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem és ő sem. Jól esik néha egy kicsit egyedül lenni. Lehet, hogy ő nem is akart még egy hetet nyaralni, csak szeretne egy kicsit semmit csinálni, pihenni.
2019. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ez soha nem okozott nálunk problémát.
2019. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Valami oka biztos van,amiért ùgy gondta nem szól.Pl.az hogy egyedül szeretné tölteni.És hogy miért akar egyedül lenni inkább, annak is biztos oka van,ha hiszed ha nem.Rosszul esne,de mindenképp elgondolkodnék.Vagy ha kettőnk közt nincs semmi probléma,akkor el "merné" mondani,hogy 5 nappal nem számolt el.
2019. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem okozna gondot ,néha kell külön program is kan buli vagy akar egyedül szeretne lenni :) az az 5nap nem is sok erre egy évben.
2019. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy haragudnék. Mi sem egyszerre vesszük ki az összes szabadságunkat, nagyjából a felét együtt töltjük, a másik felét viszont úgy vesszük ki, ahogy alakul. Én többet utazom, mint ő, neki nincs állandó mehetnékje, ilyenkor hosszúhétvégéket csinálok magamnak és elmegyek valahová egyedül vagy barátokkal, ő pedig szokott napokat kivenni csak arra, hogy otthon kipihenje magát vagy tanuljon, amit én sose tennék, mert a pihenést 2 óra alatt megunom és erre nem pazarolnám a szabadságom. Nem erőltetünk a másikra semmit, az együtt töltött idő mellett a külön időnket is tiszteletben tartjuk, soha nem volt ebből konfliktus.
2019. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ugy eleg sok, hogy joreszt a sulira vesszuk ki a szabikat, nem pihenesre. Neki pedig nincsenek itt baratai, nem ilyen miatt vette igy ki. Emellett tervben van egy koltozes is, tehat nem biztos, hogy nyaraltunk volna, ha a pakolasra kell a szabi. Igy arra se lesz neki. Ezek miatt duhit
2019. júl. 5. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Én haragudnék, de nálunk alap, hogy megbeszéljük és összehangoljuk a szabadságainkat. Neki pár nappal több jár, és a cégénél év végén mindig kötelezően kiadják ugye a karácsonyi időszakot (nálunk meg kötelezően dolgozni kell ünnepek között), szóval így is van némi eltérés, de ami tőlünk függ, azt akkor is együtt vesszük ki, ha nincs konkrét tervünk. Szerintem kár szabadnapot arra pazarolni, hogy ne a szeretteinkkel legyünk, és csak otthon csináljuk a semmit. Néha ez is jól esik, de egy sima szombati napon is meg lehet oldani, nem kell feltétlenül szabadnapot kivenni ezért.

Esetleg nem tudjátok még módosítani? Mondjuk még mindenképpen beszélnék vele, hogy ezt hogy gondolta és miért, és esetleg a költözéssel kapcsolatos dolgokat úgy időzíteném a helyedben, hogy én is azokra a napokra veszem ki a szabit, hogy akkor tudjunk együtt dolgozni/lenni.

2019. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!