Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérjek segítséget az exemtől vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem olyan rég ért véget a kapcsolatunk. Átgondolva dolgokat én is helyesnek érzem. Azonban borzasztóan hiányzik. Valószínű csak azert, mert nem akarok egyedül lenni. Sosem éreztem még ezt előtte. Egyszerűen képtelen vagyok lefoglalni magam. Nem érzem jól magam itthon. Nem tudok aludni, enni rendesen. Nem érzem jól magam egyedül. Nem tudom mit csináljak, itthon sincsenek rendben a dolgok, és olyan jó lenne valakivel megbeszélni, de nem tudom hogy vele beszélnék segítene e a helyzetemen. Egy részről úgy érzem, hogy talán tudna nekem segíteni abban hogy talpra álljak, és újra jól érezzem magam, de másrészről talán egyedül kéne ezt az érzést leküzdenem.
2019. júl. 5. 09:41
 1/9 anonim válasza:
65%

1) mennyire haragosan ért véget a kapcsolat

2) arra hogy ilyeneket megbeszélj inkább egy jó barát vagy egy pszichológus jó

2019. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább mással beszelgess, vele csak meghosszabbítod a szenvedést
2019. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne. 37N
2019. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
22%

Nálunk kb ugyanez volt/van, ha elengeded beszélgetés közben a ragaszkodást, még jól is elsülhet.


Ezt eddig inkább a letiltás/teljes megszakítással kezeltem,

nekem ez valamivel jobban nyugtatja a lelkem.

Sikerült egy amolyan békésebb átmenetet megvalósítani a szingliség fele.

2019. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak, javulni fog a helyzet.
2019. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól függ, hogy hogy váltatok el. Mikor történt? Ha nagyon friss, várj pár napot akkor is, ha nem veszekedve történt. Mert az eleje mindig kilátástalan.
2019. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jo, hogy kapcsolatfüggö vagy!!!
2019. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem haraggal váltunk el, csak eltávolódtunk egymástól talán. Úgy döntöttem, hogy várok még, hátha javul a helyzet.
2019. júl. 5. 14:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem változott semmi sem.
2019. júl. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!