Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Vonzo, ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Vonzo, ha valakin van egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

Nem tulsulyrol beszelek, csak ha van egy kis pocakja a holgynek, hasonloan alkat, mint ezek a nok::


[link]


[link]

Kort is irjatok legyszi!:)



2019. júl. 5. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nőként nem tetszik!! Rajtam is van,most még sok is sajnos,de sportolok,oda figyelek mit eszek,nem érzem így jól magam,és szerintem a férfiaknak se tetszik. De ez csak egy személyes vélemény. :)
2019. júl. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Jó lenne végre megérteni, hogy a szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok. Van, akinek a két linkelt kép oké, de van akinek meg nem. Ezt el kell fogadni, mert nem vagyunk egyformák.


Egyébként mennyiből tartana kicsit odafigyelni arra, hogy mit eszel? Kevesebb cukros nasi és estére nuku szénhidrát. Ez nem megerőltető és még senki se halt bele. Nem a könnyebbik utat kell választani. Hazánk nem hiába a 4. legelhízottabb ország a világon.

2019. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Az első stílusa nagyon nem az én világom, de ennek ellenére teljesen jó! :)


40F

2019. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%

#12

Én pl elég régóta figyelek, itthon cukrot, fehérlisztet semmibe nem használok. Akkor eszek ilyeneket, ha épp másnál vagyok, vagy úgy van, hogy kész kaja. De ez kb a 20%. A maradék 80% én főzök, amiből tudok készterméket, cukormenteset veszek.

Vacsorában max 20 g ch.


21 évesen szülés előtt közvetlen 90 kg voltam.

Most 62 vagyok, nem a szél fújta le rólam... De a hasam így sem lapos, van felesleg.


Úgyhogy ja, nem hal bele senki, de nem feltétlen lesz tőle szupermodell az ember. Főleg hogy pl az első képen a nőnek feleslege nem is nagyon van, de alapból akkora a csípője, hogyha beledöglik, se tud rajta változtatni. (Bár nekem lenne ilyen kontraszt....)

2019. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Más kategória a két kép. Az első halálra van retusálva, a második meg totál átlagos.


Amúgy nem az a lényeg, hogy az ittenieknek mi tetszik. Hanem az, hogy te jól érzed-e magad. Ha nem, változtass. Ha igen, akkor lesz olyan, akinek tetszel.

2019. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Nők! Vonzó, ha egy férfi kissé vézna?

Újabban nagyon elkezdte a média agymosni az elhízott nőket: fogadd el önmagad, így is gyönyörű vagy, legyen önbizalmad, te is megérdemled a legjobb pasikat, a szemét férfiak hibájából alakult ki egy irreális női testideál, stb.

Én már úgy várom, hogy kis alacsony, sovány paliknak is ehhez hasonlókat sulykoljanak...

2019. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen, alapból a magas, nem vékony nők jönnek be
2019. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem zavaró, sőt! 38f
2019. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%

Vonzónak tartom, imádom az olyan nőket mint a 2-es.

38f

2019. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
Valamiért sejtettem, hogy le fogják pontozni az őszinte véleményemet. Pedig akinek van egy kis esze, az tudhatja, hogy amelyik nőn fiatalon is "van mit fogni", az később nagy valószínűséggel csak még terebélyesebb lesz. A saját rokonságomban, ismeretségi körömben is ezt tapasztaltam, aki huszonévesen is "jó húsban volt", az szülés után és/vagy negyvenesként csak még nagyobb darab lett. Jó, nyilván el is hanyagolták magukat ezek az emberek, de akkor is, szerintem hosszabb távon gondolkodva férfiszemmel mindig azt kell számításba vennünk, hogy akit megismerünk, az x év múlva feltehetőleg y kilóval lesz gazdagabb. Tetszik, nem tetszik, ez az igazság. Nekem ezért nem kellenek a "húsos" nők, számítok arra, hogy aki mondjuk most 70 kg, az később talán 80-90 lesz. És ezzel nem akarok megbántani senkit, csupán tényként írom le, hogy nekem az ilyen alkat ezért nem nagy kedvencem.
2019. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!