Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most azért haragszik rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért haragszik rám a barátom mert nem szóltam neki hogy kiszőkítem a hajam? De most ezzel mi baja?

Figyelt kérdés

Barna volt a hajam de én már meguntam és szőket akartam régtől és azt mondják nekem az illik és én nagyon szeretem de a barátom mikor meglátta mindjárt ideges lett hogy miért csináltam szolhattam volna hogy ezt fogom csinálni.. De én azt hittem örülni fog neki.

Már este nem szólt hozzám egy szót sem elfordult tőlem. Ma sem beszélget velem


2019. júl. 6. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Mert nélküle hoztál döntést. Rossz kutyus vagy!
2019. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Én örültem volna neki! :)

Nem tudom a barátodnak mi ezzel a baja. Lehet a fejében vannak bajok.

2019. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem avattad be.

32/f

2019. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Lehet ribis lett és neki a szolid lányok jönnek be.
2019. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesek vagytok? 😅 Mert ez a kérdés max a tini párkapcsolatokban állna helyt
2019. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez gyerekes viselkedés tőle. Próbáld vele megbeszélni, hogy így jobban érzed magad és hogy ettől még nem változtál meg, ugyanaz a nő vagy.
2019. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy olyan téma, amihez mindenki úgy áll hozzá, ami neki kényelmes. Az egyik oldalról megváltoztattad a hajad, a te döntésed, a te életed. Másik oldalról nem kérted ki egy fontos változásban a véleményét, nem törődsz vele, nem akarsz neki tetszeni. (Ez az oldal meg pont olyan, ahol a válaszok nagy része arról szól, hogy az emberkék a saját frusztrációikat írják le és ez alapján hozzák ki a számukra kényelmes szöveget.)

Én úgy vagyok vele, hogyha valamin változtatok magamon, akkor arról beszélgetek azzal, aki elvileg a társam. Oké, ez csak hajfestés, de ugyanilyen dolog, hogyha valaki hazamegy egy pc-vel vagy tetkóval.

Neked jogod van változtatni magadon, neki joga van a nemtetszését kifejezni.

2019. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Bmeg senki nem latja a kerdezo fejet de mindenki ugy szavaz, mintha szemelyesen neki szoltak volna be. Nyugi csajok, nem bantott titeket senki. Most pedig olvassunk el tanulsagul egy szoke nos viccet. Az esz megall h nehany no mennyire sertodekeny. :D
2019. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért nehogy már arra is engedélyt kelljen kérni egy pasitól hogy hagy lehessen más színű a hajam. Szerintem gyerekes.
2019. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
#8: Nincs ebben semmi meglepő. Itt ez az átlagos női szint. Mindent támadásnak vesznek, mindenért támadnak.
2019. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!