Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok /nők ti mit reagalnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok /nők ti mit reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
Feltelezuk fent vagyok egy tarskereson és evvel a szöveggel írna rátok egy srác akivel előtte még nem is beszéltetek. Szia, neharagudj nem szeretnék tolakodó lenni de nagyon csinos és szimpatikus vagy számomra. Viszont jobban preferálom a szemelyesen történő beszelgeteseket. Arra gondoltam persze ha nem gond meghivnalak egy fagyira közben sétálhatnánk egyet és beszelgethetnénk. Szóval evvel a szöveggel. Kort is írjátok köszi. :)

2019. júl. 6. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Tiltom is le. 30N
2019. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezzük azt hogy ez szóról szóra igaz.Akkor mi a gond?Miért vagy fent?
2019. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy tipikus ilyen PUA tutorialból vett sablon. Menekülj!
2019. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel nem lehet kezdeni semmit.

1, Miért vagyok szimpatikus?

2, Ki ő? Írjon már magáról valamit, ha mást nem is, de legalább a nevét.

3, Idegenekkel nem megyek sehova.

2019. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, add fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Az élet nem ilyen betolom a sablont dolgok szerint működik.

2019. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Légy szíves, használj vesszőket, mert így tuti nem válaszolnék.

Az ékezetek használata külön jó pont.

2019. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
En erre semmit se reagalnek. Semmi nincs ebben az uzenetben ami arra inditana, hogy most akar egy betut is elkuldjek.
2019. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Erről messziről érezni, hogy crtl+c ctrl+v üzenet, és elküldte ötszáz másiknak is.
2019. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem se szimpatikus, egyfelől nagyon sablonos szöveg másfelől ha neten keresek párt én úgy vagyok vele akkor előbb egy kicsit online akarom megismerni a személyes találkozó előtt.

24N

2019. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Megköszönném de nemet mondanék

Egy idegennel sehova ,elobb azért nwm azt bezselgetni neten úgy vagyok vele ! Meg igyis lehetnek buktatók.

Meg ez most nem nagyképűség de ha mindnekivel talalkoznek aki ott ramir hetekre be kellene osztani 😀 Nwm kell egyből találkozott kérni.

2019. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!