Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi az úristen volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi az úristen volt?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, akivel már pár hete beszélgetünk, csak itt neten. Ő 28 éves, én 22. Nagyon rendes volt, eleinte vicces, jófej, beszédes. Minden nap chateltünk rendszeresen pár órát, egymásra szántunk egy csomó időt, és úgy tűnt, egész komolyan alakul a dolog. Majd az elmúlt héten szűkszavú lett, és bár próbáltam bedobni témákat, nem igazán jöttek rá csak tőmondatos kommentárok. Kicsit olyan érzésem volt, mintha úgy kéne belőle kihúzni mindent. Én azért eléggé beszédes vagyok, szóval lett volna mihez hozzászólnia. Aztán a minap bedobta, hogy ÉN beszélek keveset, és a kedves stílusról hirtelen iszonyat bunkóra váltott. Eléggé mellbevágó volt, mert az állítólag érzéseivel eléggé szembementek a szavai. Tényleg nagyon megkedveltem, találkozóról is lett volna szó, csak messze lakunk egymástól kissé... így most nem értem, mi van. Szerintetek miért csinál ilyet valaki? Nem igazán adtam erre okot, illetve normálisan is meg lehetne beszélni, ha mégis.
2019. júl. 6. 21:58
 1/9 A kérdező kommentje:
állítólagos*
2019. júl. 6. 22:02
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Jaj ugyan már. Unatkozott azért beszélgetett veled, csak flörtölgetni akart. Aztán az asszony a héten másik műszakban dolgozott, így otthon volt amikor tudtatok volna pötyögni.
2019. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez netes bohóckodás, nem felnőtt párkapcsolat.
2019. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
No igen, ezért kell minél hamarabb találkozni.
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez csak neked volt jó virtuális kapcsolat.
2019. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
94%

Altalaban az szokott tamadni es legfokeppen azzal, amit o kovetett el. Nagyon ne vedd komolyan a sracot, kar lenne erted.


43F

2019. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mert olyan naiv vagy azt hiszed ilyen csethuszuszár csak neked játsza

"Nagyon rendes volt, eleinte vicces, jófej, beszédes"

2019. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy olyan kérdés, ahol lényegében semmit nem tudunk. (Mondjuk ez a többséget nem zavarja, simán idetol egy egyoldalú választ.)
2019. júl. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!