Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy nekem nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az hogy nekem nincs pasim? Mindenki ezzel piszkal, kötelező? Miert nem bírják meg érteni hogy én jól el vagyok magam és nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Volt már pasim.

Már nincs kedvem menni szüleimhez. Ma voltam születésnapon rokonoknál és kérdezték vane már pasim mondtam hogy nincs és kivoltak akadva meg csodálkoztak hogy milyen szép lány vagyok miért nincs. De hát majd lesz egyszer🙃



2019. júl. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom ez egy társadalmi elvárás, hogy mindenkinek legyen pasija vagy csaja. Mindenki párban éldegéli az életét és az a kirívó aki egyedül van.


29/f

2019. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem csak udvariasságból felhoztak egy témát, amiről úgy gondolták a te korodban teljesen mindennapi. Kellett valamit mondani, hogy elüssék a rokonok a kínos csendet.

Ilyenkor én mosolyogva közlöm, hogy van már férjem persze. Múlthéten rendeltem a wishről, pár napon belül megérkezhet. (Nálunk az a kérdés járja, hogy mikor megyek férjhez..)

2019. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg, hogy túl sok az udvarló, nem tudsz választani.
2019. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyedül sokkal jobb. Akkor hozok egy nőt haza amikor akarok. Ha lenne feleségem ez nem tetszene neki.
2019. júl. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaajj, a rokonok mindig ilyenek. Aztán mikor lesz kapcsolatod, akkor házasságot akarnak, meg gyereket... ez egy soha véget nem érős elváráslista tőlük. Le kell szarni. Én ilyenkor általában egy rövid válasz után bedobok terelésnek valami politikai témát, és elmegyek sörért, aztán élvezem, ahogy csámcsognak a szaron az idióták 😃
2019. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami eljön, az eljön. Ne hallgass a többiekre, illetve nem kell, hogy a csorda elvárásainak megfeleljen az ember.
2019. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!