Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak miért nem akarok velük menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Szülei tesói is jönnének én nekem meg úgy nincs kedvem menni de már rá mondtam hogy igen megyek mikor kérdezték. Most nem akarom csak úgy azt mondani hogy nem megyek.
2019. júl. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meggondoltad magad, ennyi. Végül is nem ez történt?
2019. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Ha nem régóta, akkor simán mondhatod, hogy még korainak érzed ezt a nagy közös vakációt. Nem akarsz ott zavarni a családi közegben, amúgy is bőven van idő meg erre a jövőben, de még most kicsit frusztrálna a dolog. Ezt így megmondhatod ezt a barátodnak és ő majd kommunikálja a család felé.

Ha régóta vagytok együtt, akkor kamuzz be valami családi programot hogy ti is mentek a családdal, nem rég szóltak a szüleid. A szüleidet kérd meg, hogy fedezzenek. Nem fognak vele sokat foglalkozni, ők nyaralnak majd, szerintem nem fogja érdekelni őket, hogy otthon vagy-e vagy tényleg te is nyaralsz.

2019. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Közbejött vmi. Iratkozz be valami gyorstalpallora akär. Pl mükörmösnek vagy pillàsnak.

Kb millio okot ki lehet találni ilyesmire.


En amugy ugy úsztam meg a nagycsaládi grillpartit ahol egyetlen ismerösöm a pàrom lett volna, hogy aznap vagy elötte elkezdett zuhogni es jött vmi hidegfront es le lett fújva. Akkor azt hittem, tényleg történnek csodàk az életben. Igy még nem örültem esönek :)

2019. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!