Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne hogy emaitt rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne hogy emaitt rosszul érezzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diákként dolgozok egy helyen, több más diák van. Kb 1 éve melózok már az adott helyen.

Van barátom több éve, de így fiú barátaim nem nagyon voltak, meg kevéséb voltam ilyen nyitott, viszont itt sok diák van jófejek és tök könnyen összebarátkoztam mindenkivel, engem is jófejnek tartanak és még sose voltam ilyen közegben szóval picit nyitottabb is lettem.

Sok mindenkivel beszélek napközben nemtől függetlenül, azt is pozitívnak tartom hogy fiúkkal is jól elbeszélgetek ami régen ritkán ment de baráti szinten. Csak az zavar hogy volt egy srác, aki szintén ugyanúgy eleinte beszéddel közeledett jófejnek éreztem mint mindenki mást fbkon is rám irt sokszor ( én nem !), és ott is beszélgettünk, én is érdeklődtem milyen filmeket szeret hol tanul(mint mindenki másnál), csak más nem írt így rám. Aztán kibukott a dolog hogy bejövök neki, de persze modntam hogy szívesen barátkozom(munkahelyi szinten), de van barátom. És annyira feltűnően nyomult hogy ettől zavarban voltam sokszor és emiatt is rosszul éreztem magam hogy zavarban vagyok a srác előtt meg ezen kattogtam és igyekeztem kerülni a melóhelyen mert kellemetlennek éreztem a szitut. De persze a barátomnak is mondtam. barátom is tudja hogy beszéltem vele, csak utólag kellemetlenül érzem hogy én is tök barátkozva érdeklődve beszélgettem vele, hogy remélem ez nem minősül flörtnek..

De amikor ennyire pofátlaul nyomult már én sem írtam sokat és igyekeztem lekoptatni, de azóta ő már nem dolgozik ott, csak néha bűntudatom van mert annak tudatában hogy ő felakart szedni én is vissza írtam neki érdelődve de ugye nem tudtam, és nem akarom hogy ez valami online megcsalásnak számítódjon.. vagy túl reagálom?


20L


2019. júl. 7. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd felnősz és nem foglalkozol ilyenekkel.
2019. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.Nagyon.Online megcsalás,Jéézus...
2019. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a nyomulást akkor, ha tudható hogy foglalt az illető. Mondjuk az sem szerencsés, hogy nyitottnak mutatkozol, mert joggal hihetik, hogy szabad a pálya. Meg kell tanulni oldottan, de egyértelműen kommunikálni, de ha nem reagálsz rögtön mindenre, akkor sem vagy bunkó.

Mondjuk én nem hiszek a fiú-lány barátságokban, előbb-utóbb felüti a fejét valamelyik félnél a dolog, vagy otthon van belőle cirkusz. Lehet úgy társaságban mozogni, hogy a viselkedésedből érzik, hogy egyértelműen nem vagy nyitott kapcsolatra, de beszélni lehet. Mondjuk onnantól kezdve lehet, hogy hirtelen eltűnnek a férfiak... Nem hiszem hogy van olyan, hogy fiúbarát. Egy fiú nem fogja erre pazarolni az idejét, hogy mély lelkizésekbe, érdeklődésekbe, figyelmességekbe belemenjen. Egy kapcsolatban igen, de egy baráttal nem. Így kétfelé kéne udvaroljon... de erre nem sokan fognak időt, meg energiát szánni. A baráti társaság, vagy munkahelyi társaság az egy közösség, az egy más helyzet. De így fb-on alibiből "ismerkedni"....

2019. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!