Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges vagy csak én nem figyeltem? De mostanra már úgyis mindegy, nem?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és még soha nem "udvarolt" nekem senki, nem érdeklődtek irántam. Ha tetszett valaki (nem bulikra gondolok), akkor én nem mertem kezdeményezni, hogy ne égessem magam, meg úgy gondolom úgyis kiderül, ha egy pasinak bejön egy nő.

Elképzelhető nagy általánosságban olyan nő, aki senkinek sem jön be vagy csak nem vettem észre dolgokat (bár tényleg ne tudom, mit kellett volna). A másik, hogy mivel nulla tapasztalatom van e téren (mármint ismerkedés, randizás ilyesmi, volt 2 futó kapcsolatom amúgy), azt hiszem túl öreg vagyok már ezt megtanulni, ilyen idős nőnél azért a pasik már elvárják, hogy valóban nő legyen én meg ilyen 13 éves szinten vagyok kb., nem tudom, hogy megy ez a "játék".


2010. júl. 10. 12:15
 1/6 Apollo93 ***** válasza:
Szerintem adj ilyen női jeleket, ha tetszik valaki(szemezés,mosoly stb...)és próbálj közel kerülni hozzá...Én utálom az olyan nőket akik ölbetett kézzel várják, hogy majd a pasinak kell mindent. Nem arra gondolok, hogy Te kérd meg az ő kezét csak próbálj nyitottabb lenni :)
2010. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyen jeleket egyébként adok, ez a max. nem ölve tett kézzel várom a dolgot, legalábbis belülről nem ezt gondolom, de tizenéves koromban volt pár próbálkozásom, elhívtam fagyizni srácokat, meg konkrétan a tudtunkra adtam, hogy érdeklődöm, de mind lerázott vagy még meg is szivatott, innen jöttem rá, kár annyira sertepertélni, ha egy fickót nem érdekelsz, akkor nem fog lépni. ezért maradtam később a szolid jeleknél, de hát ennyit érnek. és most már tényleg úgy érzem, hogy késő az egész.
2010. júl. 10. 12:43
 3/6 Son of Eld válasza:
Sztem pont ez volt a baj, hogy maradtál a szolid jeleknél. Mert így akit érdekeltél is azt látták, hogy te viszont nem érdeklődsz viszont. Így aztán nem is próbálkoztak.
2010. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, elképzelhető, hogy így van, talán félek azóta is az újabb pofáraesésektől. de azért bulikon nyilván előfordul, hogy pasik odamennek lányokhoz. no sebaj, szerintem engem kb. annyian vesznek észre, mint ahányan észrevettétek ezt a kérdést. nem gond, majd megbékélek vele, ha nem tudok változtatni. :))
2010. júl. 12. 00:36
 5/6 Son of Eld válasza:
Hm elég negatív a hozzáállásod úgy látom:(
2010. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát elég negatív sajnos, mostanra. kb. egy éve még egész jól elvoltam, de mára már kezdem feladni. :)
2010. júl. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!