Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kapcsolatban voltál, ezért vissza kellett utasítanod más közeledését?

Figyelt kérdés
Akár alkalmi, akár komoly szándékkal tette ezt. Hogyan élted meg a helyzetet?

2019. júl. 11. 05:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen tegnap este. Úgy hogy csak kíváncsiság maradt meg bennem.
2019. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

15 év alatt? Nem is egyszer!

Hogy élem meg? Nem szoktam dicsekedni, de azért csendben kicsit büszke vagyok arra, hogy ellen tudok állni a kísértésnek, és simán nemet tudok mondani. Ez persze area az esetre igaz, ha vonz az, aki kezdeményez, és van bennem egy kis mi lenne, ha szingli lennék.

2019. júl. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyent ahogy kinyílvánítja a szándékait valaki a lehető leg rövidebbre zárom.

Ha kedves volt akkor magamban kicsit jó érzés mégsem kezdek vele semmit.

A párkapcsolat nekem komoly dolog, ha véget is ér ne egy harmadik miatt legyen.

2019. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy volt. Kicsit mindig örülök a fejemnek, hogy lám, sok év házasság és két szülés még nem tompította a vonzerőm, ez valahogy őszintén jól esik, még ha nyilvánvalóan komolytalan is az érdeklődő szándéka. Amikor meg olyan valaki kezd udvarolni, aki esetleg szimpatikus is lehetne, és ha nem lennék férjnél, belemennék a dologba, akkor meg határozottan büszke vagyok magamra, hogy mennyire jól tudom kezelni ezeket a szituációkat, hogy még csak meg sem fordul a fejemben a megcsalás, és örülni szoktam neki, hogy mennyire hamar kitörlődik a gondolataim közül ez az egész.
2019. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A héten három volt.Biztos front van.Akik most írtak,abból kettő máskor is szokott.Csak elküldtem őket,semmi különöset nem vált ki belőlem.
2019. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Igen volt.

Sajnáltam, hogy nem voltam bátrabb nem igen szólított még le senki.

Igaz a sráctól semmit nem szerettem volna, de sajnos zavaromban nem tudtam elmondani neki milyen bátor volt, hogy a mai világban még van olyan srác aki az utcán is le meri szólítani a lányt(és nem a "teccel kő kóla?" stílusban)

2019. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik 5eve ir ram hetente, elotte kavartunk, rajongasig szerettem, vele volt a legjobb a szex ever, most sem kellene sokat gyozkodni es lehetne ujra, de meg erte sem adnam a kapcsolatomat a kialakult boldog eletemet,sosem hoznam ilyen helyzetbe a paromat pusztan azert mert szeretem, megbecsulom es ezt vallaltam akkor amikor kapcsolatot kezdtem vele. En vele akarok megelni mindent amit ferfi es no kozt lehet,igy flort sem fer bele massal.
2019. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen. Azért, mert valaki akar tőlem valamit, én még nem akarok. Nem volt mit megélni rajta.
2019. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, volt ilyen, szerintem mindenkinek akad ilyen történet az életében.Hogy éltem meg?Akkor simán, hiszen kapcsolatban vagyok, monogám, tehát másnak nincs keresnivalója az életben. Aztán amikor a kapcsolatom mélypontra jut eszembe jut,hogy vajon miért is kellett visszautasítani, esetleg másképp' is alakulhatna az életem.


Ez így hülyén hangzik, olyan "megkövezősen", de szerintem nem vagyok egyedül ezzel. Nem házasságban élek, hosszútávú, nem együttélős párkapcsolatom van, nincs közös gyerekünk, nem vagyok annyira fiatal, van saját otthonom. Ezeket csak a háttér megvilágításáért írtam le.

2019. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezen nincs mit megélni. Szeretem a férjem, a gyerekeinket, az életünket, más nem érdekel. Ha bárki közeledik, elmondom, hogy egy 14 éve szerelmes 4 gyermekes édesanya vagyok és csinálom tovább a dolgomat. 😊
2019. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!