Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kapcsolatban voltál, ezért vissza kellett utasítanod más közeledését?

Figyelt kérdés
Akár alkalmi, akár komoly szándékkal tette ezt. Hogyan élted meg a helyzetet?

2019. júl. 11. 05:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Velem (32 éves férfi) még sose volt ilyen. De biztos zavarodottan visszautasítanám, mert van párom.
2019. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legtöbbször semmilyen nyoma nincs bennem, nem élem meg, csak tisztelettel elmondom, hogy családos nő vagyok, férjjel, több gyerekkel. De volt olyan is, hogy az illető kívül-belül hatott rám. Ekkor csak kerültem őt, nagyon távolságtartó voltam, és minden közeledését háírottam. De mivel előtte én is éreztem a beszélgetéseinknél (hivatalos ügyet kellett vele intéznem sok találkozással) hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk, és nagyon tetszett a személyisége, - sőt, hát miután közeledett felém, utána már megnéztem, mint férfit, és kívülről is tetszett.. szóval volt olyan, hogy otthon sírtam, hogy miért kellett nekem ezzel az emberrel összeakadni házasan több gyerekkel. De ő erről semmit nem tud. De az a jó hír, hogy az ilyen fellángolások is simán elmúlnak egy idő után, ha az ember a hűséget választja. És utólag is örülök, hogy a férjem, családom, hűség mellett döntöttem. Aztán van egy harmadik verzió is: van egy olyan próbálkozós esetem is, aki meg pont, mint ember nem éppen gigászi magasságokra van a szemeimben, mert van komoly élettársa, kicsi gyereke, és tudta, hogy nekem is családom van, - még ismeri is a férjem, és MÉGIS nyíltan bepróbálkozott. Ő viszont sajnos gyönyörű, vonzó, még a hangja is, illata is az számomra. Tehát a belül kuka, kívül jujj.. ez a harmadik eset, hát ezt úgy élem meg minden találkozásnál, hogy bárcsak többet ne kéne vele találkoznom, és eléggé kiborít. Azt veszem észre, hogy nem szándékosan, de mindig a közelébe akarok lenni, egyre közelebb állok hozzá, pedig már visszautasítottam, le is állt. (muszáj találkoznunk munka miatt.)Hogy ezt hogy élem meg: Ez a legdurvább. Na, érte nem hullajtok könnyet, csak napról napra azt kívánom, bárcsak munkaehelyet váltana, és az életbe nem látnám többet. Ennyi, hogy NEM AKAROK VELE TALÁLKOZNI. De ez egy faszi egy igazi nőcsábász, minden nőt megfektetne, ha hagynák neki, és az ilyeneket én világ életemben kerültem, mint a pestisest. Sosem volt dolgom velük, mert mindig tudtam, hogy milyen veszélyesek. ja, és még annyi, hogy ő csak az elmenetele utáni 10 percben foglalkoztat, aztán ha utána egy hétig nem látom, el is felejtem.


Hát hátha találsz benne valami hasznos esettanulmányt.

2019. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Persze volt pár ilyen. Vegyes érzelmekkel éltem meg. Az ember férfiként büszke is azért mert kellene másnak is. De ott a kísértés ami nagyon nem jó. Az igazat megvallva sikerült egyszer egy lánynak belevinnie a rosszba. 27f
2019. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!