Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok a lenti fotóról?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm töltötte fel fb-ra. Jöttek hozzá a kommentek, hogy milyen csinos. Én nem látom annak, és nem értem,hogy ez udvariasság, vagy annak szól hogy nagyon ritkán posztol. Ne értsetek félre, van férjem aki szeret, nem irigy vagyok!!! Mellesleg a lány sem tini, gyereke is van.

(nem egyedül volt a fotón, ezért vágtam körbe,ennyiért nem haragudna, elég laza,ebbe ne kössetek bele légyszi)

[link]


2019. júl. 12. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted ő nem csinos. Rendben. Léccí tegyél fel egy fotót magadról is!

N

2019. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nálam csak egy lábat ad be a link... :D
2019. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, nő vagyok, de szerintem tök csinos. Nem túlságosan magamutogató (az alapján, amit látni belőle, ugye a felső dekoltázs-része nincs benne a képben), nem egy dagadt tehén (a lábakból kiindulva), szóval szerintem semmi baj nincs ezzel. Ha meg alapból is ritkán posztol, akkor meg gondolom udvariasság is a férfi ismerősei részéről, vagy esetleg régebben ízléstelenül öltözött vagy ötven kilóval nehezebb volt, és most dicsérik, hogy mennyivel jobban néz ki. Szerintem az alapján, amit látni lehet erről a képről, semmi baj nincs vele, és nem értem, miért kell erről neked közvélemény kutatást indítanod :D
2019. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Akkor menj el szemészetre, ha szerinted nem csinos, vagy te csinosabbnak találnád 10 kg plusszal? Gondolom elegánsan van felöltözve.

Most azért, mert számodra nem csinos egy vékony csaj, attól még nehogy azt hidd, hogy másnak se az.


És te hány kg vagy hány centihez?

És miért foglalkozol másokkal ennyire? Neked nincs magánéleted, hogy azzal törődjél?


Őszintén neked tényleg mi bajod van ezzel a képpel?

2019. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ui.: Én is nőként válaszoltam.
2019. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, hogy én is nőként válaszolok, de szerintem nagyon szép lábai vannak.
2019. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Vasággyal együtt mennyi? Semmi nőies alakja nincs!
2019. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez a kép téged ábrázol és kell a visszajelzés, mert nem hiszed el, hogy nem udvariasságból írták a képed alá a pasik, hogy csinos.
2019. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Nőknek lehet hogy csinos a kommentek alapján, nekem férfiként eléggé csontos.
2019. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a képen te vagy és kell a visszaigazolás. Csak kellett hozzá egy sztori ami picit gyengére sikeredett.
2019. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!