Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok a lenti fotóról?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm töltötte fel fb-ra. Jöttek hozzá a kommentek, hogy milyen csinos. Én nem látom annak, és nem értem,hogy ez udvariasság, vagy annak szól hogy nagyon ritkán posztol. Ne értsetek félre, van férjem aki szeret, nem irigy vagyok!!! Mellesleg a lány sem tini, gyereke is van.

(nem egyedül volt a fotón, ezért vágtam körbe,ennyiért nem haragudna, elég laza,ebbe ne kössetek bele légyszi)

[link]


2019. júl. 12. 07:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Csinos, de túl vékonyak a lábai. Jobban szeretem az izmosabb, combokat, vádlikat. Kicsit X lábú. De, ha nyitná, nem fognám menekülőre. 31F
2019. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jó alakja van. Lehet lepontozni. 21L
2019. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%

Nő vagyok de mégis válaszolok.

Nekem nem tetszik az alakja. Legalábbis lábra. De ahhoz képest hogy szült azért jól néz ki.

2019. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Rendkívül csinos,ami +pont az hogy normális szoknya van rajta.
2019. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Csinosnak, csinos, de vékony. Es ezt mondom úgy, hogy nekem is hasonló lábaim vannak, és nem igazán szeretem őket. Maximum 48-50 kilo van meg a nőben.
2019. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem túl vékony a lába, igenis elférne rajta +10 kg.
2019. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a "csinosság" nem az alaknak, hanem az öltözködésnek szól. Lehet valaki vékony vagy kövér is akár, ha minden nap farmerban, pólóban és edzőcipőben, smink nélkül van a munkahelyen, akkor legfeljebb átlagos. Viszont ha egy különlegesebb eseményre elegáns, alkalmi ruhát, magassarkút vesz fel, ízlésesen sminkel, fodrászhoz megy, akkor meg fogják dicsérni, hogy csinos.
2019. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Irigy vagy?
2019. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele, csinos, pedig én egy kövér nő vagyok, akinek ugye az általános vélemény szerint irigykednie kéne a vékonyakra és szidni őket.
2019. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze lehetne jobb, ki nem? Meg aztán izlések és pofonok, valakinek ez egyszerűen megbocsáthatatlanul túl vékony.

De szerintem jó! N

2019. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!