Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan fogadjam el? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan fogadjam el? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal szeretjük egymást de van egy problémám amit nehezen fogadok el. Olyan szempontból elég különbözőek vagyunk, hogy ő racionálisabb, én érzelmesebb. Ő azt is könnyebben elfogadja, ha nincs annyi időnk találkozni. Esetleg a munka miatt vagy családi dolgok miatt. Persze sokszor meg van idő de ha van egy olyan helyzet vagy időszak, hogy sok minden korlátoz, könnyebben elfogadja. Ha nekem a vizsgáim, a tanulás vagy munkahely miatt nincs idő. Engem ez jobban zavar, mint őt. Amúgy szeret szerintem, támogat sok mindenben, mikor beteg voltam akkor számíthattam rá, elment velem még állásinterjúra is és előtte is biztatott, megölelgetett olyan szorosan, ahogy máskor nem. Meg megtesz nekem olyanokat amiket másnak akárkinek nem, elmegy velem valahova az én kedvemért.


Tényleg látszik több mindenből ha szeret de nehezen fogadom el, hogy őt nem húzza fel annyira, ha kevesebbet látjuk egymást. Azt mondja ne idegeskedjünk feleslegesen meg hogy a munka ilyen dolog.


2019. júl. 12. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Például amikor a tanulmányaimról vagy egy munkáról van szó, akkor ő annak az előnyét nézi, hogy nekem miért hasznos és nem idegesíti, ha emiatt nehezebb találkozni. Én meg olyan vagyok, hogy egyrészt nézem a dolgok jó oldalát is, ugyanakkor meg félek is, hogy ne távolodjunk el egymástól meg hogy hiányolnám a közös időt.
2019. júl. 12. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:

A párodnak nevezed, de olyan érveket hozol fel amellett, hogy szeret, amiket a haverjaim kérés nélkül megtesznek. :D


A megoldás az, hogy elfogadod, nem rágódsz ezen, mert tenni nem tudsz ellene.

2019. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el. Hajtsd el a sunyiba aki szeret, támogat, stb. de nem zokog folyamatosan a bugyidba kapaszkodva. Ne adj Isten, még dolgozik is ahelyett, hogy körülötted dongana mint egy megkergült légy.
2019. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

21:54: mondhatnék mást is de csak pár példát írtam, nem akartam csak erről írni kisregényt, hogy miket csinál vagy nem csinál.

Vannak dolgok, amiket tényleg csak értem tett meg de nem szeretném már bővebben kifejteni a témát.

2019. júl. 12. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem elég érett a gondolkodásom?
2019. júl. 12. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kene problemat krealnod oda, ahol nincs. Vegyel rola peldat es hallgass ra, ugy tunik nem mond butasagokat. ;) Igazabol nincs semmi bajotok, csak te tulerezekeny vagy. Ha meg mindig nem tudtal megnyugodni akkor javaslom, hogy olvasgass itt fel napig es akkor talan mas megvilagitasba kerulnek a dolgok es mar te is csak nevetni fogsz magadon, hogy ilyen nulla tortenet miatt kepes voltal aggodni. Jo lazulast!
2019. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.Nem elég érett a gondolkodásod.Majd ha valóban felnőtt leszel, megtanulod értékelni hogy valaki vár rád, biztat és támogat minden helyzetben,hogy nem a saját előnyét lesi, hanem hogy neked mi a jó.
2019. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!