Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kéne haragudnom érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne haragudnom érte?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen se veled se nélküled kapcsolatom egy lánnyal, de nem működött vele sehogyse.

Az egyik legjobb haverom meg titokban dumalgatott vele és nekik működik de azért mégis szar érzés hogy azzal a csajjal kavar akivel én kavartam.

Még kéne haragudnom ezért vagy engedjem el a témát és ne fogalkozzak vele?


2019. júl. 17. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele lepj tovább :))

Jobb ha nem látják rajtad hogy ez bosszant !!

2019. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mi azt írjuk, hogy haragudj, akkor megharagszol?:D
2019. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Az idozites fontos. A titokban dumalgatas akkor tortent, amikor meg probaltatok zold agra vergodni a lannyal? Mert akkor ez arulas es a nougyeidbe tobbet ne avasd ot be, mert nincs rad tekintettel. Ha kesobb tortent akkor is erthetoek az erzeseid, mert senki nem kepes egyik naprol a masikra elengedni valakit, de azt majd az ido megoldja es el fog mulni ez az erzes.
2019. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Veled nem működött, attól mással még működhet.
2019. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát havernál haragudnék érte. Mert keressen másik nőt. Házi nyúlra nem lövünk. Én se kezdenék egy haver/barát nőjével.

Szerintem tiszteletlen dolog valahol. Abban a lukban turkálni, amibe te is jártál.

2019. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!