Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne bepasiznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne bepasiznom?

Figyelt kérdés

Elvált harmincas anyuka vagyok. És család barátok azzal nyaggatnak, hogy ideje lenne elkezdenem pasizni, mert kifutok az időből, és már kutyának se fogok kelleni, így is nehéz lesz.

De én nem akarok magam mellé társat, minek.


2018. febr. 24. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne keress pasit, ennyi.
2018. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha van gyereked, akkor biztos tudod milyen jó dolog a szex. Emlékszel még rá? Na pl ezért
2018. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy így, akkor nem kell.
2018. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez a saját döntésed. Szerintem csak jót akarnak neked, lehet, hogy tíz év múlva itt keseregsz, hogy hogy keress magad mellé valakit. Mindenesetre ha nem érzed úgy, hogy kéne melléd valaki, akkor ne hagyd magad.
2018. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt lehagytam, erre mit lehet felelni.

Mint valami ritkánlátott nagynéni úgy kérdezi anyám is, hogy randizok e.

A nemre meg kb rohan hétvégén a gyerekekért, hogy na hajrá, itt a szabadidő, irány pasizni.

Mintha selejt lennék, ha nincs mellettem valaki.

Ha füllentek, akkor meg azért rágja a fülem, mikor ismeri meg, meg mennyire komoly...

Brüüü

2018. febr. 24. 13:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Szex nem egyenlő a párkapcsolattal.
2018. febr. 24. 13:09
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell, nekem sem hiányzik senki a nyakamra, pontosan tudom, milyen ez. Ha nem értik meg, legyen az ő bajuk, egy idő után majd megunják az ezen való rinyálást.
2018. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy az a kismacskafarkabajsza, ideje lenne megatnulnom, hogy ilyen kérdést, vagy választ nem írunk ki, mert társkeresésnek veszik. 😈
2018. febr. 24. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent annak vesznek, ha kiderül, hogy nő vagy.
2018. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vettem észre😂
2018. febr. 24. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!