Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jó ötlet lenne a szerelmes levél?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel rendszeresen szemeztünk, egymásra mosolyogtunk egy gyönyőrű lánnyal (legyen M), ám előbb halogattam a leszólítást, majd lett egy pár hónapos kapcsolatom, utána pedig már nem igazán futottunk össze M-mel. Közben rájöttem, hogy nem tudom kiverni a fejemből őt, egyre gyakrabban jutott eszembe az álomszép mosolya, vonzó kisugárzása, melyben valami művészi titokzatosságot véltem felfedezni.


Ugye, pozitívum, hogy legalább tudom: valamennyire tetszettem neki, mert különben nem szemeztünk volna. Negatívum viszont, hogy ez elég rég volt, és hogy még nem is beszéltünk egymással.


Lányok, képzeljétek magatok a helyébe! Ha kapnátok a fiútól egy kissé humoros, kissé (lehetőleg nem túl nyálasan) romantikus, jól megírt levelet, örülnétek neki, és szívesen elmennétek randira a sráccal, vagy inkább megijednétek, gáznak tartanátok, hogy nem ment oda az elején élőben?


Fiúk, írtatok-e már hasonló helyzetben szerelmes levelet, és ha igen, mi lett az eredménye?


2019. júl. 20. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvettem a csajjal a kapcsolatot, mert ment a flörtölés részéről is ezerrel. Utólag kiderült, hogy szimpatikusnak talált, de nem tudott közös jövőt elképzelni, ezért amikor megkerestem, akkor már kifejezetten bunkó volt, és lerázott. Tök jó, amikor egyesek húzzák a másik agyát, majd mire sor kerülne a lépésre addigra jut eszükbe, hogy, ja mégsem... Egy flört semmit nem jelent, köze nincs a szerelemhez. Ugyanígy a külső alapján sem lehet szerelmes valaki,. Az még max fellángolás. Hogy is lehetne valakit szeretni, amikor azt sem tudod milyen a másik.
2019. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, és nem szerelemről van szó, hanem egy különös és nagyon erős vonzalomról, de azt is ki lehetne fejezni levélben, nem?
2019. júl. 20. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki, de ne szerelmes, hanem csak egy szimpla érdeklődő levelet, ami kellően laza, inkább baráti gesztusnak tűnjön. (mert lehet, hogy már érzelmileg elköteleződött azóta) Ezután ha ő is nyitott folytathatjátok az interakciót, de arra figyelj, hogy ne add ki magad teljesen, a nőknek is kell egy kicsit ha nem érzik biztosnak magukat. :)
2019. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire volt konkrét ez a flört. Ha valaki kifejezi felém a vonzalmát viszonylag egyértelműen, akkor is, ha kimondatlanul, utána pedig összejön mással, akkor az nálam úgy csapódik le, hogy csak hülyített. És ezt nehezen bocsátom meg. Nagyon meg kéne magyaráznia, hogy mi történt. Feltéve, ha jelentett nekem valamit. Ha nem jelentett sokat, akkor könnyedebben venném. Volt olyan fiú az életemben, aki úgy gondolta, hogy elindulhat felém, meggondolhatja magát, aztán 3 hónap múlva újra közeledni próbált, én meg nem álltam többé szóba vele. De évek óta szerelmes voltam belé, tehát ő nagyon megsebzett a visszakozásával. De ha egyszer is vette volna a bátorságot, hogy megmagyarázza, lett volna esélye. De az nagy szerelem volt részemről, nem egy vonzó ismeretlen.
2019. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, baráti gesztusnak tűnő levelet, azt hogy? Tudom, ma már a szerelmes levél is fura, de az még inkább az lenne, ha kapna egy olyat, hogy "szia, szimpatikus vagy, szívesen barátkoznék veled", nem? Meg nem is lenne 100%-osan őszinte.


4-es, mint írtam, nem volt köztünk semmi olyan, ami miatt bármelyikünk ne jöhetett volna össze mással. Igazából az is fura, hogy nem tudom elfelejteni... de nem tudom. És remélem, hogy ő is emlékszik még rám. De ki tudja?

2019. júl. 20. 14:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt akarom írni, hogy halálosan szerelmes vagyok belé, mert ez se igaz, de fontos lenne (ha megírnám), hogy ne csak barátinak tűnjön.
2019. júl. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!