Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden pasinak az exe jobb, mint én?

Figyelt kérdés
Az exszel van egy csomó emlék, itt jártak, ott jártak, mennyi mindent letűrtek a volt barátnőnek, elvitte oda ahova akarta, mindent megvett neki, az ágyban is csak ő tett kedvére az ex nem, míg engem meg minden pasim leszart eddig. Volt olyan hogy csak egy kis dolgot kértem, még se tette meg. Hanem engem pár hónap után dobnak. Nekem még egy pasi nyalta ki a seggemet, mint ahogy elmesélik mit csináltak az exszel.
2019. júl. 22. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te azt nem tudhatod, hogy mi volt konkrétan az exszel.....hantázhatnak is. Igazi uriember meg nem is bgszél se jót se rosszat az exeiről.
2019. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hátha velem csak pár hónapig vannak, míg az exszel évekig akkor biztos így viselkedhettek. De már megszoktam hogy csak engem nem vesznek semmibe se.
2019. júl. 22. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy? Remélem 30 körüli és szép arcú. :)
2019. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nekik is elmondhatod. Nem kötelező hallgatni a nosztalgitát.
2019. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira mégsem voltak jók, mivel a pasijaid nem maradtak mellettük.

Az meg, hogy utólag miket mesélnek neked, az csak egy dolog. A legtöbb ilyen magukat dicsőítő hímneműek általában semmit sem úgy csináltak, mint ahogyan előadják. Nem kell mindig mindent elhinni.

2019. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peched van, csaj. És ez nem fog változni, ha még egyszer kiírsz róla kérdést.
2019. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért beszélgetsz velük az exekről? Legyen tabu téma.


Másik dolog: ha tényleg így van, hogy sorra dobnak téged pár hónap után, akkor valamit rosszul csinálsz. Gyanítom, hogy a párkeresésnél olyan feltételek alapján választasz, ami mindig ugyanolyan pasikat eredményez. Talán engedj az igényeiden és minden megváltozik.


Egyébként nem értem az ilyen férfiakat. Én imádom kényeztetni a nőket (még svéd masszázst is tanultam ezért), odafigyelni rájuk. Lehet azért van, mert kevés kapcsolatom volt és értékelem a nőket.

2019. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert hagyod. Csak akkor kezdj valakivel kapcsolatba, ha már bizonyította, hogy érdekled és fontos vagy neki, ne cseréld fel a sorrendet. Összejössz olyanokkal, akik egy fűszálat nem tesznek érted keresztbe?
2019. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Megértelek kérdező :D

33/f

2019. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Az exek nem véletlenül exek. Szóval ők se voltak annyira istennők, hogy tönkrement a kapcsolat.
2019. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!