Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mást nem zavarja ha az ura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást nem zavarja ha az ura jóval többet van otthon, miközben van munkahely csak ellogja?

Figyelt kérdés

Csak meg mindig megy amikor menni kell, és ez szerintem nem irigység hanem csak bosszankodás, szerintetek ?


Otthon is többet csinálok mint ő.


Vagy én dolgoznék rossz helyt vagy nem tudom.

Írjatok hátha nem fog idegesíteni ez a gondolat :)


2019. júl. 25. 05:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak meg helyett Nem * elirtam
2019. júl. 25. 05:48
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Falusi vagy, hogy uramozod a férjed?
2019. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem irigység. Nekem is kéne ilyen munkahely, ahova be se kell járni, csak ha kedvem van. Nincs felvétel?
2019. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Hol dolgozik a 'zurad? Részletesebben kellene ismerni a körülményeket, hogy véleményt tudjunk mondanni Sok munkahelyen lehet már otthonról is dolgozni. Az én férjem is szokott. És ilyenkor nem csinál mást egész nap, mint ül a számítógép előtt. Látszólag semmit nem csinál, valójában a munkáját végzi.
2019. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

"Szerintem irigység. Nekem is kéne ilyen munkahely, ahova be se kell járni, csak ha kedvem van. Nincs felvétel?"


Az ellógás nem azt jelenti, hogy olyan munkahelyen dolgozik, ahova nem kell bejárni. Pont azért ellógás, mert be kéne menni, de nem teszi, ellógja.

2019. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

"Ura"

Bocs,nekem társam/szerelmem/partnerem/kedvesem van. Mi egymást elismerve,kölcsönösen tisztelve élünk. Ja,és egyikűnk sem lusta disznó,szeretjük a munkánkat.

2019. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nincs uram, nem is volt, nem is lesz. Azt hittem a rabszolgaságot eltörölték...
2019. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvagytok ragadva az uram szón :)
2019. júl. 26. 12:19
 9/9 anonim válasza:
29%
Kedves kérdező!Az urad fizetésén is meglátszik,hogy nem megy be dolgozni?
2019. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!