Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható, ha arra kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha arra kérem a párom, hogy váltson munkahelyet, ha együtt akar velem élni?

Figyelt kérdés
Most 12 órázik, akár éjjel is. Ez együttélés szempontjából nem előnyös. Azt mondja, hogy ha találok neki ugyanígy fizető állást, akkor rendben van. Ő nem akar bolti eladó, irodai dolgozó lenni. Pedig rengeteg nő dolgozik ilyen helyen és elégedettek.
2019. júl. 29. 11:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Hát én az ő helyében gondolkodnék el, hogy szükségem e van egy visszahúzó erőre. Sok férfi örülne ha ilyen nője lenne akinek vannak céljai nem pedig egy lusta céltalan rüfke.

Te meg itt picsogsz ...

2019. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%

Így van utolsó,de sajnos ma már lassan a nők a férfiak.

Ők építenek karriert,már 24 évesen külön laknak,tervek céljaik vannak.

Ezzel szemben sok férfi még itt tart nettó 1500FT-os órabérnél,meg szobabérlésnél esetleg,de semmi terve,célja.

Tipikus mai életkép sajnos.

2019. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
13%
Csinálj neki évente 1 gyereket és nem lesz ilyen gondod!
2019. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
32%
Mondd már meg, mit szedsz, mert szeretnék én is, rohadt jó cucc lehet...
2019. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha most jobban keres, akkor persze, hogy nem akar visszalépni. Miért lenne elég, amit elért? Ha lesz gyerek, az is sok költség, lehet tartalékolni a nyugdíjas évekre, bármikor jöhetnek váratlan kiadások.

Egy ismerősöm tegnap osztotta meg, hogy pár utcával arrébb belecsapott a villám egy házba, és kigyulladt. Budapest, nem valami elhagyatott falu, mégis történnek ilyenek. Aztán ha ilyen történik, oda minden, lehet kezdeni elölről, ha van megtakarítás, legalább nem a nulláról.

Szerintem ti nem vagytok egymáshoz valók.

Amúgy meg ha nekem adná elő ezt valaki, hogy váltsak munkahelyet, addig tartott a kapcsolat, egyedül is képes vagyok dönteni az életemről, a jövőbeli tervekről, nem hiányzik, hogy valaki irányítani akarjon.

Ő nem szakított egyből, de ha pattogsz neki, fog. Megadta a választ, találj neki ugyanígy fizető állást.

Egyébként vicces, hogy a bolti eladókat hozod példának, egy nagy áruházban, több üzletes bolthálózatban (tesco, lidl, spar) váltott műszak van, kisboltokban (kínai, kis magyar cég, webshop) nem feltétlenül fizetnek túlórát, de elvárják, de az is lehet, hogy nem is jelentenek be teljes bérre, csak bérminimumig, a többi megy zsebbe.

2019. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem elfogadható.

Mindenki magára számíthat, okos nő nem fog lemondani egy jól fizető munkáról egy kan miatt sem.

Kivétel ha házasok és gyerekkel van otthon, dehogy azért vállaljak el valami xarul fizető melót, hogy összeköltözhessek valakivel, azt soha.

Nem az zavar téged inkább hogy jobban keres?

2019. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

"Bezzeg ha nem lakna ott, akkor nem kéne albérletet fizetnünk."


Na ehhez semmi közöd. Ne más hátán akarj ingyen lakhatáshoz jutni.

2019. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, hogy nem otthon cselédeskedik? :D
2019. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Én se mennék el 1500 forintos órabérért már sehova... Hogyha dolgozhatok jobban fizető helyen amit szeretek akkor miért tenném?

Téged egyszerűen csak zavar, hogy építi az életét és nálad sokkal jobban halad előre. Ezért akarod visszahúzni, mert kisebbségi komplexusod van és zavar, hogy nem érzed magad férfinak emiatt.

Én szó nélkül kipenderítenék bárkit, ha azt akarná, hogy menjek el fele ennyiért valami irodai rohangálós kislánynak. Annyira felháborító amikor valaki ennyit néz ki a párjából, hogy ez a neki való munka.

2019. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

És látom mindenkit lepontozol aki nem ért veled egyet :D

De egy hisztis kanp...a lehetsz :D

2019. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!